پیشنهاد ما در این بخش از ایرناک استفاده از جملاتی است که روانشناسان برای افرادی که در مرحله ی بعد از شکست عشقی قرار دارند توصیه میکنند.

جملات مثبت برای شروعی دوباره بعد از شکست عشقی

همیشه شکست عشقی و پایان یک رابطه می تواند آسیب های فراوانی داشته باشد به خصوص اگر فرد غافلگیر شود و در چنین شرایطی فراموش کردن و بازگشت به زندگی کار دشواری است ، پیشنهاد ما در این بخش از ایرناک استفاده از جملاتی است که روانشناسان برای افرادی که در مرحله ی بعد از شکست عشقی قرار دارند توصیه میکنند.جملات مثبت برای شروعی دوباره بعد از شکست عشقی در ایرناکجملات مثبت برای شروعی دوباره بعد از شکست عشقی در ایرناک

شکست عشقی خوردم

مشکلات بعد از شکست عشقی

روش های مقابله با آسیب های شکست عشقی

جملات امیدوار کننده بعد از شکست عشقی

«من خودم را دوست دارم»

گفتن این جمله و تاکید بر آن ضروری است . اگر در زندگی خطا و یا غفلت هایی داشته ایم ما مسئول کارهای خود و یا مقصر انجام آن هستیم اما ما نباید به خاطر کارهای گذشته و انتخابات آن خود را سرزنش کنیم و از آن پشیمان شویم.

«من باید شاد باشم»

سعی کنید در لحظات سخت به خودتان یادآوری کنید که شما باید شاد باشید و برای تغییر روحیه تان حتی اگر شده یک لبخند کوچک بزنید زیرا لبخند می تواند سبب کاهش ضربان قلب فرد در مواقع استرس زا ، شود.

«لعنت به او»

در برخی مواقع استرس ، بیان جمله ای مانند «لعنت به او» ، شدت درد و رنج را کاهش می دهد و تاثیر مثبتی بر روحیه فرد می گذارد پس این جمله را فریاد بزنید تا آرامتر شوید.

بازگشت به زندگی پس از شکست عشقی

فراموش کردن شکست عشقی با این جملات

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم؟

«من از مدل موهای او متنفرم»

اگر از یکی از عادت های طرف مقابلتان متنفرید به جای فراموش کردن و نادیده گرفتن ، بر آن رفتارحتی اگر کوچک و ناچیز باشد ، تاکید کنید. این کار به شما یادآوری می کند که طرف مقابل تان کامل و بی نقص نیست .افرادی که بعد از جدایی ، نکات منفی شریک زندگی شان را می بینند کمتر از دیگران افسرده می شوند.

«من بدون او ، بهترم زیرا...»

کارهایی را که به آنها علاقه دارید اما در طول رابطه ، به این دلیل که همسرتان انجام آن کارها را دوست نداشته ، از آنها اجتناب می کردید ، انجام دهید. این کارها حتی اگر کوچک باشند ، مثل خوردن یک میوه یا غذا و.... که به دلیل آلرژی همسرتان از خوردن آن اجتناب می کردید ، به شما حس مثبتی منتقل خواهند کرد.

جملات امیدوار کننده شکست عشقی

امیدوار کردن خود به زندگی بعد از شکست عشقی

غلبه بر احساسات بد پس از شکست عشقی

«چند روز از جدایی مان گذشته و حال من احساس می کنم که...»

با گفتن این جمله یادآور آن می شوید که با گذشت ساعت ها ، روزها و حتی ماهها از آن روز جدایی به وضوح احساس شما تفاوت کرده است . در نظر داشته باشید احساسات شما صادق تر و با اعتمادتر از افکارتان هستند ، بنابراین به ندای قلب تان اعتماد کنید.

«من بهتر از او پیدا خواهم کرد»

بیان این جمله اگر بر منحصر بفرد بودن او اعتقاد داشته باشید ، مشکل است اما می تواند باور شما را به مرور زمان تغییر دهد و شما را با فردی آشنا می سازد که عشق خود را بیشتر به شما ابراز می کند و با شما مهربانانه تر رفتار خواهد کرد.

جملات مثبت برای شروعی دوباره بعد از شکست عشقی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,110