در ادامه با ترفندهای کلاس گذاشتن الکی در نامزدی و آموزش دوران نامزدی و دوران نامزدی چه کنیم و چگونه در دوران نامزدی دلبری کنیم و اصول دوران نامزدی و سیاست های دوران نامزدی و روش کلاس گذاشتن با شما در ایرناک خواهیم بود.

فوت و فن کلاس گذاشتن دختران در دوران نامزدی

دوران نامزدی یکی از شیرین ترین دوران ها برای هر دختر و پسری است که تنها یکبار در زندگی اتفاق می افتد. نامزدی مرحله ای است برای شکل گیری یک زندگی جدید پس بهتر است که با آگاهی در این مرحله قدم بردارید.در دوران نامزدی بهتر است ، بهترین رفتار را داشته باشید و طوری با همسرتان رفتار کنید که او را جذب خود نمایید . در این بخش از ایرناک شما را به اصطلاح با روش کلاس گذاشتن دوران نامزدی و ترفندهای آن برای دخترها آشنا می کنیم.آموزش کلاس گذاشتن دختران در دوران نامزدی در ایرناکآموزش کلاس گذاشتن دختران در دوران نامزدی در ایرناک

روش کلاس گذاشتن برای نامزد

چگونگی رفتار با همسر در دوران نامزدی

برای کلاس گذاشتن در نامزدی به این نکات توجه کنید

اعتماد به نفس فراموش نشود

اگر قرار است با نامزدتان به مهمانی بروید از روز اول اعتماد به نفس داشته باشید و به هیچ وجه دنبال تایید و نظر مثبت نامزدتان نباشید چون او قرار نیست از همان روز اول برایتان لباس انتخاب کند . هر لباسی که دلتان می خواهد بپوشید و به خودتان اطمینان داشته باشید که زیبا هستید . اگر نامزدتان از روز اول نظرش را به شما تحمیل کند تا آخر عمرتان باید به نظر او لباس بپوشید و غصه بخورید چراکه خود کرده را هم تدبیر نیست.

شوخی را به اندازه داشته باشید

در دوران نامزدی ، زندگی را جدی بگیرید وبا نامزد و خانواده اش شوخی نکنید و از ترکاندن بادکنک و جیغ و هورا کشیدن برای ترساندن و شوخی کردن ، حرف های بامزه زدن و سوپرایز کردن خودداری کنید.

کلاس گذاشتن برای خانواده شوهر

رفتار دختر در دوران نامزدی

رفتار با خانواده شوهر در دوران نامزدی با روش های کلاس گذاشتن

لطفا فقط نامزد باشید

در دوران نامزدی با خانواده نامزدتان نه آنقدر صمیمی شوید که تو سر و کله همدیگر بزنید نه آنقدر خشک و سنگین که مثل مجسمه یک گوشه بنشینید و حرف نزنید.در این دوران فقط نامزد باشید و خیلی زود با خواهر نامزدتان رفیق شوید و با دخترخاله اش به سینما بروید.

جواب به پیامک با تاخیر

اگر نامزدتان به شما پیامک زد چند نفس عمیق بکشید و بعد از گذشت چند دقیقه بین پنج تا هفت دقیقه جواب او را بدهید ، هیچگاه جواب پیامک نامزدتان را بلافاصله ندهید چرا که اینطوری فکر می کند شما بیکار نشسته بودید تا او یک پیامک بزند.

بگذارید کمی هم او منتظر شما باشد به هیچ وجه اتفاق بدی نمی افتد. اگر سریع جواب پیامک نامزدتان را بدهید دیگر محال است با اشتیاق روز اول برایتان پیامک های عاشقانه بزند. این فرمول را فرا بگیرید و بگذارید مردها کمی منتظر بمانند .

کلاس گذاشتن برای دیگران

جواب پیامک همسرتان را بلافاصله ندهید

برای کلاس گذاشتن در نامزدی چه کنیم؟

وقت بازی را از او نگیرید

مردها عاشق وقت گذرانی و تفریح و بازی با دوستانشان هستند و دنیای متفاوتی دارند پس به آنها و دنیایشان احترام بگذارید و دنیایشان را تصرف نکنید و اگر با دوستانشان قرار است جایی بروند و یا خوش بگذرانند و یا فوتبال بازی کنند ، سریع برای خودتان برنامه نچینید.

اگر می خواهید او به شما و برنامه هایتان احترام بگذارد شما با لبخند ساک فوتبال را دستش بدهید و برایش آرزوی موفقیت کنید.مردها از محدودیت می ترسند و اگر از دوران نامزدی احساس خطر کنند ، شاید این مرحله را به پایان نرسانند.

بیش از حد رمانتیک نشوید

بیش از حد به نامزدتان هدیه ندهید و از همان روزهای اول همه پس اندازتان را ادوکلن و پیراهن مارک دار و کیف پول چرم گاومیش! و کفش پوست مار نخرید . بگذارید اول نامزدتان برای شما کادو بخرد و وقتی او اولین کادو و دومی و سومی را خرید شما هم برای او کتاب یا خودکار یا خودنویسی یا یک شاخه گل بخرید.

اولین کادو نباید گرانقیمت و آنچنانی باشد. بعدها می توانید کادوهای گرانقیمت و برند و و مارک دار نیز برایش بخرید. روز تولدش به یک تبریک ساده با یک کادوی کوچک کفایت کنید.

نحوه برخورد در دوران نامزدی

هدیه دادن در دوران نامزدی

بهترین روش های کلاس گذاشتن برای نامزد

قرار را به خاطر قرار به هم نزنید

درست است که باید در دوران نامزدی خوش بگذرانید و به سینما و تئاتر و کنسرت و نمایشگاه و پارک و طبیعت بروید اما این گشت گذار هم وقتی دارد . یعنی اگر نامزدتان درست چند روز بعد از نامزدی با شما تماس گرفت تا قرار دیدار و سینما و پارکی را با شما برنامه ریزی کند ، خیلی زود و مثل ذوق زده ها قبول نکنید.

کمی وقت برای فکر کردن از او بخواهید و مثل آدم های با کلاس و با برنامه ببینید برای آن روز خاص وقت دارید یا نه. اگر با دوستانتان در همان روز قرار داشتید قرار خود را برهم نزنید و کنسل نکنید ولی اگر وقت داشتید بعد از چند دقیقه بگویید؛ «بله مشکلی برای دیدن شما وجود ندارد».

تهدید نکنید

اگر دلتان می خواهد دوران نامزدی بی تنش و آرامی داشته باشید ، از روز اول برایش خط و نشان نکشیدو شمشیر را از رو نبندید. چون آن مرد دیگر دوست ندارد با چنین زنی زیر یک سقف برود.اگر مرد دوران نامزدی آرامی داشته باشد ، دوست دارد خیلی زودتر به وصال یار برسد.

برخورد مناسب در دوران نامزدی

رفتار صحیح با همسر در دوران نامزدی

آزار دهنده نباشید

غر زدن و مدام پشت سر هم نق زدن را فراموش کنید و اگر از دست نامزدتان ناراحتید با زبان آرام و بدون غرغر بیان کنید. مردها حاضرند نصف عمرشان را بدهند و هیچ وقت شاهد غر زدن نامزدشان نباشند پس سعی کنید هیچ وقت غر نزنید و با زبان آرام و بدون غرغر حرفهایتان را بیان کنید تا زودتر به نتیجه برسد. غرهای بی مورد و نق زدن های همیشگی بیشترین چیزی است که در زندگی مشترک مردان را آزار می دهد.

آموزش کلاس گذاشتن دختران در دوران نامزدی
4.2
out of
5
(
5
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,570