ویدئویی جالب ببینید از مراسم ازدواج شهید میثم علیجانی که در کنار همرزمان مدافع حرمش، حس و حالی متفاوت و خاص پیدا کرده است.

فیلم جالب مراسم عروسی مدافع حرم

جوانی سن عاشقی های پرهیاهوست. عشق هایی پر شور و حرارت که بسته به نگاه و ظرفیت وجودی افراد ، در هر زمان رنگ و بویی متفاوت به عاشقان می دهد.فیلم جالب مراسم عروسی مدافع حرم + فیلم در ایرناک فیلم جالب مراسم عروسی مدافع حرم + فیلم در ایرناک

در این میان ، سرزمین ایران سالهاست که مهد عاشقان بی مثال است؛ مردان و زنانی غیور که جان و مالشان را کمترین هزینه عاشقی و تنها راه وصال را گذشتن از تمامی تعلقات دنیوی و مادی می دانند. در این خبر به سراغ یکی از این عاشقان رفته ایم ، شهید مدافع حرمی که در عنفوان جوانی برای حفظ شریعت و خاک میهن به جرگه مدافعان حرم پیوست؛ شهید میثم علیجانی ، متولد 1366 (نکا ).

میثم خیلی زود ، در 19 سالگی لباس پاسداری بر تن کرد و از همان ابتدا همراه با یگان های اعزامی به سوریه رفت. در خاطرا تی که از زبان مادر این شهید بزرگوار شنیده شده عشق و علاقه به امور معنوی در او موج می زد؛ میثم آنقدر خوب و مظلوم بود که حیف بود با راهی غیر از شهادت از دنیا برود ، علاقه ای که در نهایت هم در همین راه پایان گرفت.

ویدئوی دیدنی زیر ، مراسم عروسی این شهید بزرگوار است ، حضور شهیدان محمدتقی سالخورده ، عبدالرحیم فیروزآبادی و سیدرضا طاهر در فیلم جالب توجه است.

بازدید : 5,356 بار
فیلم جالب مراسم عروسی مدافع حرم + فیلم
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,580