برای موفقیت در یک مصاحبه کاری حساس باید رازهای بسیاری را بدانید ، از رنگ لباس و پوشش تا طرز صحبت و حرکتهایی که زبان بدن نام دارند.

حالت جادویی دستها برای موفقیت در مصاحبه کاری

در مصاحبه کاری حرکت و نکته کوچک می تواند موثر باشد از توانایی های شما در نگاه کردن تا رنگ لباس ، هرکدام تاثیری در پذیرش و یا رد شدن شما خواهند داشت پس با تمرکز بیشتر و توجه کافی تمام اجزا را در مصاحبه کاری بررسی کنید. در این بخش از سبک زندگی ایرناک به پیامهایی که حالت دستان شما در جریان حضور در مصاحبه شغلی دارند خواهیم پرداخت.بهترین و بدترین حالات دستها در مصاحبه کاری + تصاویر در ایرناک بهترین و بدترین حالات دستها در مصاحبه کاری + تصاویر در ایرناک

نکات مهم زبان بدن در دستها برای مصاحبه کاری موفق

دقت داشته باشید که شما با حرکات و حالات دستانتان بخشی از افکار و وضعیت روحی خود را به مصاحبه گر نشان می دهید پس بدانید کدام یک می تواند قدرت و تاثیر گذاری شما را در این اتفاق مهم کاری افزایش دهد.

در مصاحبه کاری کف دست خود را نشان دهید :

دستها در مصاحبه کاری

این حالت بخشی از زبان بدن است که صداقت شما را به فرد مقابل نشان میدهد .بیشتر کشورها این حالت را مرتبط با صداقت و راستگویی می دانند درست همان چیزی که از یک کارمند انتظار می رود.

حین مصاحبه کاری انگشتانتان را به یکدیگر بفشارید :

حالت دستها در مصاحبه کاری موفق

روان شناسان این حالت از زبان بدن را نشانه ی اعتماد به نفس و خودباوری می دانند .اگر دوست دارید فرد مقابل شما را با اعتماد به نفس بالا ببیند دقایقی از مصاحبه کاری خود را در این حالت بمانید.

در مصاحبه کاری کف دست های تان را روی میز و به سمت پایین قرار ندهید

زبان بدن در مصاحبه کاری

بهتر است بدانید این حالت دستان شما نشانه تست سلطه و غلبه است فراموش نکنیم تکان دادن دستانتان در حال که کف دست ها به سمت پایین قرار گرفته است نشانه خوبی نیست

برای موفقیت در مصاحبه کاری دستانتان را زیز میز پنهان نکنید :

قرار دادن دستان داخل جیب و یا پنهان کردن دست زیرمیز هنگام صحبت کردن در جریان مصاحبه کاری نوعی بی ادبی محسوب می شود و فرد مصاحبه کننده با شما حس منفی خواهد یافت.

حین مصاحبه کاری مراقب باشید انگشتانتان را با تکان های مداوم نلرزانید

دستها در مصاحبه کاری

تکان و لرزش انگشتان نشانه ی عجله و ناتوانی شما در صبر کردن است . اصولا شرکتها و موسسات نمی توانند به افراد عجول اعتماد داشته باشند و به همین دلیل اغلب این دسته افراد را به عنوان یروی کار نمی پذیرند.

در مصاحبه کاری دستانتان را به حالت دست به سینه به هم گره نکنید :

مصاحبه کاری موفق

این حالت حالتی تدافعی است و طرف مقابل را به هیچ عنوان مجذوب شما نخواهد کرد بهتر است دستانتان را در حالت باز نگاه دارید تا حس برقراری ارتباط مناسب با شما در او ایجاد شود.

بازدید : 2,496 بار
بهترین و بدترین حالات دستها در مصاحبه کاری + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,270