شهاب حسینی، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در صفحه اینستاگرام خود به شهادت پرسنل نفتکش ایرانی واکنش نشان داد.

امروز  حادثه تلخ دیگری مانند  زلزله کرمانشاه، حادثه آتش سوزی پلاسکو کام ایرانیان را تلخ کرد. با غرق شدن نفتکش ایرانی امید نجات پرسنل این نفتکش نیز به یاس تبدیل  و شهادت تعدادی از کارکنان محبوس در آن تایید شد.  این حادثه واکنش تعدادی از سیاستمداران، ورزشکاران و هنرمندان را  نیز در پی داشت. واکنش شهاب حسینی به حادثه نفتکش ایرانی + عکس در ایرناک واکنش شهاب حسینی به حادثه نفتکش ایرانی + عکس در ایرناک

شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان نیز با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود به این موضوع پرداخت. شهاب حسینی نوشت : 

" از دست رفتن سی و دو خدمه کشتی سانچی در دل اقیانوس آرام زخمی دیگر بود بر دل همیشه نا آرام همه ما. چه میتوان گفت؟ جز ابراز همدردی با خانواده های داغدار و آرزوی صبر و اجر اهل صبر برای آنها از درگاه الهی.
چه بسا آنان که در حین انجام وظیفه جان به جان آفرین تسلیم میکنند در زمره شهیدان راه حق باشند پس شاید آتش دل را بتوان به ترنمی از کلام الله مجید التیام داد آنجا که فرمود مپندارید آنان که در راه خدا کشته شدند، مردند. بلکه آنان زنده به حیات ابدی شدند و نزد پروردگارشان همواره متنعم خواهند بود.
همه از خداییم و بسوی او بازمیگردیم. ..

با ارادت و احترام، سید شهاب الدین حسینی."

واکنش شهاب حسینی به شهادت پرسنل نفتکش ایرانی + عکس


تاریخ : 96/10/24
بازدید : 3,805 بار
واکنش شهاب حسینی به حادثه نفتکش ایرانی + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,460