دکتر کاماروفسکی و نکات مهم برای تربیت کودک و حرفهای دکتر کاماروفسکی و آگاهی در مورد بچه ها و اطلاعات مهم برای والدین از زبان متخصص اطفال در این بخش از ایرناک.

جملات ناب دکتر کاماروفسکی متخصص اطفال درمورد کودکان

دکتر Evgeny Olegovich Komarovsky یکی از مشهورترین متخصصان اطفال ، یکی از کاندیدای علوم پزشکی ، مجری تلویزیون و نویسنده 15 کتاب در مورد نگهداری و مراقبت از کودکان می باشد و به همین دلیل از جانب والدین شخصی حائل احترام و اهمیت می باشد و ما به همین دلیل برخی از سخنان این شخص بزرگوار را که توانسته اند موثر و تاثیرگذار باشند را برای شما فراهم آورده ایم.جملات ناب دکتر کاماروفسکی متخصص اطفال درمورد کودکان در ایرناک جملات ناب دکتر کاماروفسکی متخصص اطفال درمورد کودکان در ایرناک

دکتر کاماروفسکی متخصص کودکان

جملات دکتر کاماروفسکی در مورد رازهای زندگی کودکان

1- تقریبا 100% بزرگسالان می دانند که چگونه یک نوزاد ایجاد می شود اما 99.9% از این افراد چگونگی برخورد و تربیت کردن نوزاد را نمی دانند .

2- اطمینان از صحت و سلامت مادر در نگهداری و حفظ کودک باید از جانب پدر انجام شود و برای اطلاع از چنین موردی به دوران قبل از ازدواج می رسد که باید با در نظر گرفتن تمام شرایط صورت گیرند .

3- یک کودک شاد ، جدا از هر جنبه دیگر ، یک کودک سالم محسوب می شود و می تواند به راحتی حرف بزند ، بخواند و ...

4- نه کمیت و نه کیفیت متخصصان اطفال نمی توانند مشکل سلامتی کودکان بیمار را رفع و حل نمایند و سلامت کودک تنها وابسته به پدر و مادر می باشد و این نیز هم به دوران قبل از ازدواج و دوران بارداری مادر نوزاد وابسته و متصل است .

دانستنی های کودک

5- کودک هیچ چیزی را مرهون شخص دیگری نیست .

6- شخصا زمانیکه والدین با فرزندشان به مطب من مراجعه می کنند ، اغلب توصیه می کنم که یک حیوان اهلی خانگی مانند سگ را خریداری نمایند و کودک شما می تواند 2 بار در روز با حیوان اهلی به پیاده روی در خیابان برود .

7- اگر فرزند شما به مدت چند وقت (خواه طولانی خواه کوتاه) بیمار باشد تنها یک کار می تواند موثر باشد و آن این است که کودکتان را به خارج از شهر به یک خانه روستایی ببرید . این کار کاملا متفاوت است و می تواند از گشت و گذار در هتل های گران قیمت موثرتر باشد .

8- یکی از مشخصات یک کودک معمولی لاغر و فعال بودن آن می باشد .

9- من مطمئنم که تمام کودکان سالم به دنیا می آیند اما ممکن است مشکل از پدر و مادر کودک یا تیم پزشکی که او را به دنیا آوردند باشد .

رازهای زندگی کودکان و دکتر کاماروفسکی

10- مهم ترین چیز برای خانواده خوشحالی و سلامت آن می باشد . خانواده نباید با خوشحالی کودک زندگی کند و این خوشحالی باید همه گیر باشد . برای مثال زمانیکه به کودک یک بسته شکلات می دهید ، به گونه ایی تربیت شده باشد که آنرا در بین خود و اعضای خانواده ایی که در بین آن زندگی می کند تقسیم نماید .

11- مهم تر از همه این است که شما به تنهایی مرکز جهان و دنیای خود نیستید . ما و خانواده ما مرکز جهان و دنیای ما هستند .

بازدید : 142 بار
جملات ناب دکتر کاماروفسکی متخصص اطفال درمورد کودکان
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,690