اگر شما هم از طرفداران این بانوی هنرمند هستید شاید برایتان جالب باشد که تصاویری از دوران کودکی بازیگر محبوبتان را ببینید.

مروری بر بازیگران زن سینمای ایران که در نقش های مکمل خوش درخشیده اند داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال قورباغه ، اولین سریال هومن سیدی در مقام کارگردان در نمایش خانگی با حضور چهره های سرشناس سینما و تلویزیون با شما در ایرناک خواهیم بود.

در این مراسم سارا بهرامی برای بازی در فیلم دارکوب و سحر دولتشاهی برای بازی در فیلم امیر جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کردند.

علیرضا معتمدی با همکاری کیومرث پوراحمد به عنوان تهیه کننده فیلم رضا را در سکوت خبری جلوی دوربین برد و راهی سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر کرد تااولین نمایش این فیلم در یک جشنواره مهم باشد.

باران کوثری بازیگر و سهیل بیرقی کارگردان کشورمان برای اکران فیلم سینمایی عرق سرد در فرانسه راهی این کشور شدند.

نمایش موزیکال بینوایان به کارگردانی حسین پارسایی از هفته آینده با حضور ستاره سرشناس سینما و گریم هایی متفاوت روی صحنه میرود.

در ادامه با معرفی فیلم رضا به همراه خلاصه داستان و بازیگران و عوامل این فیلم و عکسهای بازیگران آن با شما در بخش سینما ایرناک خواهیم بود.

صفحه1 از2
کاربران آنلاین : 3,960