پنج شرکت برتر ژاپن ایرلاینز، ای ان ای ال نیپون ایرویز، سنگاپور اییرلاین، و ایشین ایرلاینز - که همگی آسیایی هستند، ایرلاین های تمیزی که در ادامه این بخش از ایرناک می خوانید را معرفی کرده اند.

بهترین و تمیزترین خطوط هوایی یا ایرلاین های جهان

آیا قصد دارید سفر بعدی خود را با یکی از ایرلاین ها رزرو کنید ؟

اگر سفر هوایی زیادی انجام داده اید ، حتما می دانید که هواپیما ها چقدر می توانند کثیف باشند. چه کسی می داند که نفر آخر قبل از شما که روی این صندلی نشسته بوده ، چه آلودگی هایی را ایجاد کرده است و چه قدر بهداشت فردی را رعایت می کرده ؟بهترین و تمیزترین خطوط هوایی یا ایرلاین های جهان در ایرناک بهترین و تمیزترین خطوط هوایی یا ایرلاین های جهان در ایرناک

آیا تا بحال شده که در حال تمیز کردن سینی صندلی یا هدست خود باشید و ناگهان متوجه نگاه عجیب دیگران به خودتان بشوید؟ حتما در چنین لحظه ای کلافه شده اید. پس چه بهتر بود که با یک هواپیمای تمیز سفر می کردید و نیازی به انجام این کار ها نداشتید. در این مقاله تعدادی از خطوط هوایی تمیز را به شما معرفی می کنیم تا دفعه بعدی یکی از آنها را رزرو کنید.

تمیز ترین ایرلاین های دنیا

تمیز ترین خطوط هواپیمایی یا ایرلاین ها

ایرلاین جهانی اسکای ترکس اخیراً لیست برندگان خود را از لحاظ تمیزی اعلام کرد. یکی از چیزهایی که برای تمیزی هواپیما در نظر گرفته می شود ، کابین های هواپیما است.

مسافران میزان تمیز بودن ایرلاین و هواپیما را بر اساس مکان های مختلفی چون صندلی ها ، میز ها ، فرش ها ، پنل های کابین و دستشویی ها ارزیابی می کنند. شرکت هواپیمایی اوا ایر یا اورگرین ایرلاین که یک شرکت هواپیمایی تایوانی است ، در سال 2019 جزء برترین ها شدند و می تواند انتخاب خوبی برای پرواز بعدی شما باشد.

تمیز ترین خطوط هواپیمایی

تمیز ترین ایرلاین های دنیا بنا به گفته مسافران و کارشناسان

پنج شرکت برتر ژاپن ایرلاینز ، ای ان ای ال نیپون ایرویز ، سنگاپور اییرلاین ، و ایشین ایرلاینز - که همگی آسیایی هستند ، ایرلاین های تمیزی که در ادامه این بخش از ایرناک می خوانید را معرفی کرده اند :

1. وی ای ایر

2. ژآپن ایرلاین

3. ای ان ای ال نیپون ایرویز

4. سنگاپور ایرلاین

5. ایشین ایرلاینز

6. هاینان ایرلاینز

خطوط هواپیمایی یا ایرلاین

هاینان ایرلاینز یکی از تمیز ترین ایرلاین های جهان

7. سوئیس اینترنشنال ایلاینز

8. کاتای پسیفیک ایروی

9. قطر ایرویز

10. لوفتانزا

11. چاینا ایرلانیز

12. آسترین ایرلاینز

13. کورین ایر

14. ایر نیوزیلند

تمیز ترین ایرلاین ها از نظر مسافران

ایر نیوزلند از ایرلاین های تمیز در جهان

15. کی ال ام رویال داچ ایرلاینز

16. قانتاس ایرویز

17. کاتای دراگون

18. بانکوک ایرویز

19. تای ایرویز

20. فینیر

این خطوط هوایی ممکن است دارای هواپیماهای تمیز و زیبایی باشند اما با همه این ها نباید خودتان را رها کنید و هنوز هم باید نسبت به نقاط کثیف هواپیما آگاهی داشته باشید و از لمس آنها جدا خودداری کنید.

بازدید : 560 بار
بهترین و تمیزترین خطوط هوایی یا ایرلاین های جهان
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,150