در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما را با طولانی ترین بزرگراه جهان به نام بزرگراه آیری در استرالیا آشنا میسازیم که این بزرگراه می توان برای شما علاقمندان به رانندگی و سفر بسیار مناسب و جذاب باشد.

بزرگترین و طولانی ترین بزرگراه مستقیم جهان در استرالیا

تاکنون هر یک از ما تجربه ترافیک های سنگین را در اقصی نقاط مسیرهای شهری و برون شهری را تجربه کرده ایم که می توانند بسیار وقت گیر باشند و در نتیجه از کارهای روزمره خود جای بمانیم. اما در حین ترافیک شده است که به این فکر کنیم که ای کاش تمام مسیر مستقیم می بود و ما با درنگی کوتاه می توانستیم به مقصد خود برسیم که چنین چیزی در شهرهای بزرگ کاملا محال است و نمی توان چنین پروژه ای را به مرحله اجرا در آورد.طولانی ترین بزرگراه جهان در استرالیا + تصاویر در ایرناک طولانی ترین بزرگراه جهان در استرالیا + تصاویر در ایرناک

اما ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما را با طولانی ترین و مستقیم ترین بزرگراه جهان به نام بزرگراه آیری در استرالیا آشنا سازیم که این بزرگراه می توان برای شما علاقمندان به رانندگی و سفر بسیار مناسب و جذاب باشد. همراه ما باشید.

طولانی ترین بزرگراه جهان کجاست؟

بزرگراه آیری اولین بار توسط آقای " ادوارد جان آیری " در سال 1841 میلادی کشف شد که بعدها با انجام عملیات کوتاه خاکریزی و خاکبرداری در برخی نقاط امروزه حدودا دارای طول 145 کیلومتری می باشد که جنوب را به انتهای غرب متصل می کند.

این بزرگراه کاملا مستقیم نیست و دارای پستی ها و بلندی های متعددی است که می تواند برای علاقمندان به سفرهای بی دردسر و بدون ترافیک کاملا موثر و با استقبال قرار گیرد.

بزرگراه آیری

همچنین این بزرگراه تنها یک مسیر مستقیم است و در مسیر وسایل و ابزارهای نمایشی حتی درخت نیز برای زیبا نمودن وجود ندارند. اما به دلیل استقبال فراوان از این مسیر تعداد فروشگاه میان مسیر جای دارند که می توانید خوراکی های مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

بازدید : 1,055 بار
طولانی ترین بزرگراه جهان در استرالیا + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,430