در ادامه ماجرای جالب ازدواج زشت ترین مرد و زیباترین زن را در مجله ایرناک بخوانید.

ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن!

عشق اساسا تجربه نامتعارفی است که همه عادت ها و عرف ها را در می نوردد و قانون پذیر نیست. همه ما داستان های عشق نامتعارف زیادی را شنیده ایم اما شاید داستان عشق موسی مندلسون پدر بزرگ آهنگساز شهیر آلمانی را نشنیده باشید ، با این بخش از سرگرمی ایرناک همراه شوید تا داستان عشق یک زن زیبا و مرد گوژپشت را برایتان بازگو کنیم.ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس در ایرناک ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس در ایرناک

ماجرای عشق مرد گوژپشت و زن زیبا

ماجرای عشق و ازدواج موسی مندلسون

ماجرای عشق و ازدواج موسی مندلسون

موسی مندلسون فیلسوف یهودی پدر بزرگ موسیقی دان معروف فلیکس مندلسون بود که دارای قد کوتاه و قوز بدی در پشت بود. روزی موسی مندلسون دختر تاجری آلمانی را دید که مانندفرشته ها زیبا بود و موسی عاشق او گشت اما دخترک از چهره زشت موسی بیزار بود .

داستان عشق موسی مندلسون و دختر زیبا

موسی چندین بار از دختر که فرمتژه نام داشت خواستگاری نموده بود اما دخترک حتی به او نگاه نیز نمی کرد . هنگامی که موسی قصد بازگشت به شهر خود را داشت آخرین تلاش خود را برای درخواست ازدواج از دختر انجام داد. او تصمیم گرفت به اتاق دختر برود و از او تقاضای ازدواج نماید . هنگامی که به اتاق فرمتژه رفت دوباره با بی اعتنایی او روبرو شد و قلبش سخت اندوهناک گشت اما دست از تلاش باز نداشت و سخن خود را اینگونه آغاز نمود.( آیا اعتقاد دارید که عقد انسان ها در آسمان ها بسته شده است؟)

موسی مندلسون‬‎

داستان عشق زیباترین زن و مرد زشت

فرمتژه در حالیکه نگاهی کوتاه به موسی انداخت جواب داد : بله ، عقیده شما چیست ؟

موسی گفت : اعتقاد من بر این است که خداوند در لحظه تولد هر دختر و پسری را قسمت یکدیگر می کند و به عقد هم در می آورد .

لحظه تولد من خداوند دختری را به من نشان داد که قوزی در پشت داشت و به من گفت : ( همسر تو گوژپشت است )من هم آنجا با التماس و لابه از خداوند تقاضا نمودم که قوز او را به من بده چرا که داشتن قوز برای یک زن فاجعه است . از خداوند خواستم به او زیبایی مانند فرشته ها دهد .

فرمتژه سرش را بلند کرد و به موسی نگاه خیره ای انداخت و از تصور گوژپشتی ، به خود لرزید. از آن به بعد همیشه عاشق و دلداده موسی مندلسون گشت و آنها سالهای زیادی را با هم با عشق سپری نمودند.

نتیجه اخلاقی :

نتیجه اخلاقی داستان این است که عشق به انسان ها را کر و کور می کند همچنانکه فرمتژه از گوش خام گشت و زیبایی او موسی مندلسون را کور ساخت.

بازدید : 10,163 بار
ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن! + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,850
بستن