اخیرا ایده و طرح جدید عربستان از ترن هوایی منحصر بفردش که در جهان خاص می باشد، توانست یکی از شوک های چند رو اخیر باشد.

طولانی ترین ، بزرگترین و سریع ترین ترن هوایی دنیا کجاست؟

این روزها با جستجویی ساده در صفحات مجازی می توانید شاهد پیشرفت علم و تکنولوژی در سرتاسر جهان هستیم که هدف اصلی از این پیشرفت ، بی شک ساده و لذت بخش کردن زندگی عموم مردم می باشد که دیگر قرار بر این نیست که کارهای سخت و دشواری را که هر روز انجام می دهند را در یک یا دو دهه دیگر انجام دهند!طولانی ترین ، بزرگترین و سریع ترین ترن هوایی دنیا کجاست؟ + عکس در ایرناکطولانی ترین ، بزرگترین و سریع ترین ترن هوایی دنیا کجاست؟ + عکس در ایرناک

با این حال صنایع مختلفی حضور دارند که به دلیل پر طرفدار بودنشان وقتی یک تغییر جزئی در محصولاتشان ایجاد می کنند ، با حواشی مختلفی روبرو می شوند و اما در مقابل برخی از صنایع هم وجود دارند که به دلیل محبوبیت کم وقتی با پیشرفت و فناوری جدیدی رونمایی می شوند ، با حواشی مختلفی روبرو نشوند و در نهایت شناخته نخواهند شد!

برای مثال صنعت موبایل یا همان اسمارت فون های امروزی نسبت به هواپیماهای مسافربری با جدیدترین تکنولوژی روز که طبیعتا اسمارت فون ها می توانند حواشی بیشتری را به خود جذب کنند. اما این در حالی است که اخیرا ایده و طرح جدید عربستان از ترن هوایی منحصر بفردش که در جهان خاص می باشد ، توانست یکی از شوک های چند رو اخیر باشد.

پیشرفته ترین ترن هوایی جهان

بله درست خواندید! اما از چه نظر منحصر بفرد؟! این ترن هوایی هم اکنون یک ایده است که قرار است در بیابان های عربستان به عنوان بزرگترین ، سریع ترین و طولانی ترین ترن هوایی جهان ساخته شود. این ترن هوایی می تواند به سرعت 250 کیلومتر بر ساعت برسد که بی شک یک رکورد زنی با فاصله زیاد می باشد.

سریع ترین ترن هوایی جهان

از این رو این می تواند تجربه ای جالب و باورنکردنی برای هر یک از ما باشد که در یک منطقه 79 هکتاری تا سال 2023 میلادی افتتاح خواهد شد.

بزرگترین ترن هوایی جهان در عربستان

این ترن هوایی که هم اکنون در حال مشاهده تصاویر مفهومی آن هستید ، دارای 16 صندلی است که می تواند در چند سال آینده یکی از بزرگترین و مهم ترین نقاط گردشگری جهان در عربستان محسوب شود که با رقبای خود فاصله بسیار زیادی دارد و می تواند رکورد دار باشد.

طولانی ترین ، بزرگترین و سریع ترین ترن هوایی دنیا کجاست؟ + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,340