یکی از مهم ترین هزینه ها خرج های مربوط به سلامت و درمان می باشد. حال در این قسمت از گوناگون از همه جای دنیا در ایرناک قصد داریم شهرهایی را در دنیا به شما معرفی کنیم که هزینه خدمات درمانی بسیار کمی دارند.

لیست شهرهای جهان با خدمات پزشکی ارزان و با کیفیت

اصلا مهم نیست که چه میزان در آمد دارید و کجا زندگی می کنید. هزینه زندگی به هر مقدار می تواند برای شما استرس و نگرانی به وجود بیاورد و پس چه بهتر که شهری را انتخاب کنید که در آن هزینه های کمتری برای شما وجود داشته باشد. یکی از مهم ترین هزینه ها خرج های مربوط به سلامت و درمان می باشد. حال در این قسمت از گوناگون از همه جای دنیا در ایرناک قصد داریم شهرهایی را در دنیا به شما معرفی کنیم که هزینه خدمات درمانی بسیار کمی دارند.لیست شهرهای جهان با خدمات درمانی ارزان و با کیفیت در ایرناکلیست شهرهای جهان با خدمات درمانی ارزان و با کیفیت در ایرناک

شهرهایی در گوشه کنار دنیا با خدمات درمانی ارزان

10. فلورانس :

فلورانس در شمالی ترین نقطه از ایالت آمریکا قرار گرفته است. پارک ها و موزه های زیادی در این شهر قرار دارد که قطعاً در آن لذت خواهید برد و همچنین فستیوال های زیادی در طول سال در این شهر برگزار می شود و این کشور خدمات درمانی بسیار گسترده ای دارد و تقریباً هزینه های آن حدود 17 درصد از دیگر قسمت های آمریکا ارزان تر است مثلاً برای بستری شدن بیمار در یک اتاق مجهز بیمارستان می توانید فقط ماهانه 403 دلار پرداخت کنید.

ارزان ترین شهرهای دنیا از لحاظ خدمات درمانی

شهرهایی در دنیا با خدمات درمانی ارزان

9. ریچموند یکی از شهرهایی با ارزان ترین خدمات درمانی :

اگر عاشق موسیقی های جاز هستید ، حتما به این شهر سفر کنید و هنرمندانی از رشته موسیقی در این شهر هستند. این شهر در مرکز ایالت ایندیانا واقع شده و بنای تاریخی دارد و همچنین پر از دانشگاه ها و موزه ها می باشد و قیمت خدمات درمانی آن حدود 17 درصد پایین تر از نرخ میانگین می باشد.

8. شهر سدار با خدمات درمانی ارزان :

شهر سدار به شهر فستیوال ها در آمریکا معروف است و هر ساله نمایشگاه های بزرگی در آن برگزار می شود. این شهر در یک جزیره بنا شده است و در آن پر از معدن و آبشار می باشد. مردم این شهر به شدت روی تحصیل ، جذب توریست و اقدامات تبلیغاتی تاکید دارند و خدمات درمانی در این کشور حدود 18 درصد ارزان تر از قسمت های دیگر آمریکا می باشد.

7. ممفیس با ارزان ترین خدمات درمانی دنیا :

این شهر به علت هنرهای موسیقی های خود بسیار معروف است. همچنین بنا های تاریخی و موزه های زیادی در آن جای گرفته است. هزینه زندگی در این شهر و هزینه های درمانی حدود 18 درصد پایین تر از حد میانگین می باشد که باعث محبوبیت بیشتر این شهر شده است. می توانید با پرداخت 1031 دلار در ماه یک اتاق را در بیمارستان در اختیار داشته باشید.

هزینه های درمانی ارزان شهر ممفیس

هزینه های درمانی شهر ممفیس

6. بیرمنگام با ارزان ترین خدمات درمانی :

یکی از برجسته ترین شهر ها بیرمنگام می باشد که صنعت جاده سازی آن بسیار معروف است و همچنین می توانید خودتان را بیمه کنید و از مراقبت های پزشکی ، دارویی ، پرستاری و دندانپزشکی آن استفاده کنید. این شهر نیز حدود 18 درصد هزینه هایی کمتر از میزان میانگین برای خدمات درمانی دارد.

5. پلانو یکی از شهرهایی با ارزان ترین خدمات درمانی دنیا :

پلانو یکی از امن ترین شهر ها در آمریکا می باشد و کمپانی های معروفی مثل تویوتا نیز در این شهر فعالیت می کنند. تجهیزات پزشکی آن نیز بسیار گسترده است و همچنین خدمات درمانی آن ، قیمت هایی کاملا مناسب دارد و می توانید حدود 18 و نیم درصد برای خدمات درمانی در این شهر هزینه کمتری کنید. تقریباً ده بیمارستان بزرگ در این شهر قرار گرفته که می تواند نیاز های زیادی را تامین کند و همچنین بیمارستان های مخصوص کودکان و بیمارستان قلب این شهر نیز جزء بهترین هاست. یک ماه اجاره تخت در این بیمارستان حدود 1346 دلار هزینه دارد.

خدمات درمانی ارزان شهر پلانو

شهر پلانو با خدمات درمانی ارزان

4. ایالت boro_bulloch :

این ایالت به آب و هوای بسیار عالی معروف است و همچنین شهری دانشگاهی به حساب می آید. بیشترین تعداد افراد شاغل در این شهر هستند و خدمات درمانی در این شهر حدود 19 درصد پایین تر از حد میانگین می باشد. 11 کلینیک در این شهر قرار گرفته است و هزینه پرداختی یک اتاق یک تخته در این بیمارستان در ماه حدوداً 675 دلار می باشد.

3. لکسینگتون با ارزان ترین خدمات درمانی :

لکسینگتون یک شهر دانشگاهی می باشد و دارای پارک های زیادی معروف است. همچنین اطراف آن با آثار تاریخی زیادی احاطه شده است و شرایط شغلی و هزینه کم زندگی در این شهر معروف است. خدمات درمانی آن حدود 21 درصد پایین تر از حد میانگین می باشد.

خدمات درمانی ارزان شهر ها

خدمات درمانی لکسینگتون

2. کوک ویل از شهرهایی با ارزان ترین خدمات درمانی :

اگر به دنبال جایی برای زندگی هستید و هزینه زندگی برایتان مهم است ، حتما این شهر را انتخاب کنید. هزینه های شما در این شهر حدود 31 درصد پایین تر از حد میانگین خواهد بود و این شهر به سه دریاچه بزرگ معروف می باشد.

1. شهر ام. سی آلن :

این شهر در جنوب تگزاس و مکزیک واقع شده است . فعالیت های تجاری زیادی در آن انجام می شود . همچنین در کشاورزی نیز معروف است و هزینه های درمانی این کشور حدود 30 درصد پایین تر از حد میانگین می باشد و می توانید یک اتاق در بیمارستان را با مبلغ 775 دلار در ماه اجاره کنید .

لیست شهرهای جهان با خدمات درمانی ارزان و با کیفیت
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,510