او داشت شوخی می کرد و حرف می زد سپس ناگهان احساس ناخوشی کرد و از درد سینه اش شکایت کرد ما به پزشک گفته بودیم که فشار خونش کاهش یافته و تزریقی برای او انجام داد.

پیرترین زن دنیا در سن 129 سالگی درگذشت

مسن ترین خانمی که مدعی بود زندگی طولانی او یک امتحان سخت از جانب خدا است و او تنها در طول 129 سال ، از یک روزش لذت برده ، در حال دعا و نیایش از دنیا رفت. زنی که از سوی مقامات دولتی روسیه بر این باور است که مسن ترین فردی است که تا به حال زندگی کرده است ، در حالی که دعاهای خود را تکرار می کند ، به آرامی جان خود را از دست داده است.مرگ پیرترین زن دنیا در چند سالگی؟ + عکس در ایرناکمرگ پیرترین زن دنیا در چند سالگی؟ + عکس در ایرناک

"کوکو ایستابولووا" یکی از بازماندگان سرکوب های استالین علیه مردم چین است که در ماه ژوئن 130 ساله می شود ، این اظهارات براساس سوابق اعلام شده از سوی صندوق بازنشستگی دولت است. به گفته مسئولان ، او پیرتر از زنی است که در کتاب رکوردهای روسیه که ماه گذشته جان باخت ، است ، که او ظاهراً 128 ساله بود.

فوت پیر ترین زن دنیا

پیر ترین زن جهان

"کوکو " در سال گذشته گفت که او تنها یک روز شاد در زندگی طولانی اش داشته است - وقتی وارد خانه ای شد که با دستانش در بازگشت از تبعید ، در قزاقستان ساخته شده بود. "ایلیاس ابوبکراروو" نوه او ، گفت که او در 27 ژانویه در خانه روستایی خود که در چچن داشت ، به طور معمول شام خورد.

او داشت شوخی می کرد و حرف می زد سپس ناگهان احساس ناخوشی کرد و از درد سینه اش شکایت کرد ما به پزشک گفته بودیم که فشار خونش کاهش یافته و تزریقی برای او انجام داد.

ولی نتوانستند او را نجات دهند و او کمی بعد فوت کرد ؛ در حالت آرامی مرد ، کاملاً آگاه ، و دعا می خواند.

چنانچه در این بخش از ایرناک می خوانید او با همراهی پنج نوه و 16 نتیجه اش ، در روستای زادگاهش براستوک به خاک سپرده شد. بر اساس گذرنامه داخلی روسیه ، مسلمانی که قبل از آخرین تزار نیکلاس دوم متولد شد ، تاج گذاری کرد ، او یک نسل از اتحاد شوروی را زنده کرد.

پیر ترین زن دنیا

تصویری از تاریخ تولد پیر ترین زن دنیا

تاریخ تولد او 1 ژوئن 1889 بود - زمانی که ملکه ویکتوریا در تاج و تخت بریتانیا قرار داشت اما گذرنامه اطلاعاتی از سال تولدش به او داده شد ، نه دقیقاً همان روز و ماه تولد.در برنامه تلویزیونی که در سال گذشته پخش شد ، او از نظر احساسی از روزگاران وحشتناک مردم چچن که توسط استالین تا استپ های قزاقستان 75 سال پیش اخراج شدند ، صحبت کرد.

او گفت که چطور مردم در قطار احشام کشته شدند و اجسادشان از کالسکه پایین انداخته شد تا سگ های گرسنه آن ها را بخورند.اگر سن او درست باشد ، کوکودر آن زمان 54 سال داشت ، 2 روز قبل تولد 7 امین و آخرین تزار نیکولاس دوم - و هنگامی که 27 ساله بود سرنگون شد. او از صبح روز فوریه 1944 گفت ، هنگامی که کل کشور از سرزمین کوهستانی خودشان در ترنس کاسساس تبعید شدند ، روز بسیار بد ، سرد و افسرده ای بود.

مرگ پیرترین زن دنیا در چند سالگی؟ + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,190