او داشت شوخی می کرد و حرف می زد سپس ناگهان احساس ناخوشی کرد و از درد سینه اش شکایت کرد ما به پزشک گفته بودیم که فشار خونش کاهش یافته و تزریقی برای او انجام داد.

پیرترین زن دنیا در سن 129 سالگی درگذشت

مسن ترین خانمی که مدعی بود زندگی طولانی او یک امتحان سخت از جانب خدا است و او تنها در طول 129 سال، از یک روزش لذت برده، در حال دعا و نیایش از دنیا رفت. زنی که از سوی مقامات دولتی روسیه بر این باور است که مسن ترین فردی است که تا به حال زندگی کرده است، در حالی که دعاهای خود را تکرار می کند، به آرامی جان خود را از دست داده است.مرگ پیرترین زن دنیا در چند سالگی؟ + عکس در ایرناک مرگ پیرترین زن دنیا در چند سالگی؟ + عکس در ایرناک

"کوکو ایستابولووا" یکی از بازماندگان سرکوب های استالین علیه مردم چین است که در ماه ژوئن 130 ساله می شود، این اظهارات براساس سوابق اعلام شده از سوی صندوق بازنشستگی دولت است. به گفته مسئولان، او پیرتر از زنی است که در کتاب رکوردهای روسیه که ماه گذشته جان باخت، است، که او ظاهراً 128 ساله بود.

فوت پیر ترین زن دنیا

پیر ترین زن جهان

"کوکو " در سال گذشته گفت که او تنها یک روز شاد در زندگی طولانی اش داشته است - وقتی وارد خانه ای شد که با دستانش در بازگشت از تبعید، در قزاقستان ساخته شده بود. "ایلیاس ابوبکراروو" نوه او، گفت که او در 27 ژانویه در خانه روستایی خود که در چچن داشت، به طور معمول شام خورد.

او داشت شوخی می کرد و حرف می زد سپس ناگهان احساس ناخوشی کرد و از درد سینه اش شکایت کرد ما به پزشک گفته بودیم که فشار خونش کاهش یافته و تزریقی برای او انجام داد.

ولی نتوانستند او را نجات دهند و او کمی بعد فوت کرد ؛ در حالت آرامی مرد، کاملاً آگاه، و دعا می خواند.

چنانچه در این بخش از ایرناک می خوانید او با همراهی پنج نوه و 16 نتیجه اش، در روستای زادگاهش براستوک به خاک سپرده شد. بر اساس گذرنامه داخلی روسیه، مسلمانی که قبل از آخرین تزار نیکلاس دوم متولد شد، تاج گذاری کرد، او یک نسل از اتحاد شوروی را زنده کرد.

پیر ترین زن دنیا

تصویری از تاریخ تولد پیر ترین زن دنیا

تاریخ تولد او 1 ژوئن 1889 بود - زمانی که ملکه ویکتوریا در تاج و تخت بریتانیا قرار داشت اما گذرنامه اطلاعاتی از سال تولدش به او داده شد، نه دقیقاً همان روز و ماه تولد.در برنامه تلویزیونی که در سال گذشته پخش شد، او از نظر احساسی از روزگاران وحشتناک مردم چچن که توسط استالین تا استپ های قزاقستان 75 سال پیش اخراج شدند، صحبت کرد.

او گفت که چطور مردم در قطار احشام کشته شدند و اجسادشان از کالسکه پایین انداخته شد تا سگ های گرسنه آن ها را بخورند.اگر سن او درست باشد، کوکودر آن زمان 54 سال داشت، 2 روز قبل تولد 7 امین و آخرین تزار نیکولاس دوم - و هنگامی که 27 ساله بود سرنگون شد. او از صبح روز فوریه 1944 گفت، هنگامی که کل کشور از سرزمین کوهستانی خودشان در ترنس کاسساس تبعید شدند، روز بسیار بد، سرد و افسرده ای بود.

بازدید : 1,957 بار
مرگ پیرترین زن دنیا در چند سالگی؟ + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,220