اما جدیدترین رکوردی که اخیرا در گینس ثبت شد، متعلق به یک پیرزن از اسنوهومیش ایالات متحده به نام کاترین هاجز است که برای متفاوت بودن تولد خود تصمیم گرفت تا به شیوه ای جذاب و همچنین پر هیجان آنرا ثبت کند.

پیرترین چترباز زن جهان کیست؟

رکوردهای جدید و جالب گینس همواره یکی از خبرهای جذاب در رسانه ها می باشد که با مشاهده این رکوردها بیشتر می توانیم با استعدادهایی که در کنار ما و بر روی زمین زندگی می کنند، آشنا شویم و این در حالی است که اغلب این رکوردها می توانند بسیار شوکه کننده و یا حتی وحشتناک باشند و برای انجام چیزی نزدیک و شبیه به آنها باید مدت ها آموزش دید.پیرترین چترباز زن جهان کیست؟ + عکس در ایرناک پیرترین چترباز زن جهان کیست؟ + عکس در ایرناک

اما جدیدترین رکوردی که اخیرا در گینس ثبت شد، متعلق به یک پیرزن 103 ساله از اسنوهومیش ایالات متحده به نام کاترین هاجز است که برای متفاوت بودن تولد خود تصمیم گرفت تا به شیوه ای جذاب و همچنین پر هیجان آنرا ثبت کند. او برای آنکه بتواند رکورد جدیدی در گینس ثبت کند، چتربازی را انتخاب کرد!

رکورد پیرترین چتر باز گینس

از قرار معلوم پسر او به نام وارن هاجز در زمینه چتر بازی فعالیت دارد و به همین دلیل روز پنج شنبه گذشته او در طی اقدامی پر هیجان به همراه پسرش به چتر بازی در ارتفاع 10 هزار پایی پرداخت که خوشبختانه او توانست با موفقیت همراه پسرش به ثبت رکورد ادامه دهد و بعد از فرود موفقیت آمیز گفت سرگرم کننده بود! پس چرا نباید تفریح کنیم؟!

رکورد پیرترین چتر باز

رکورد پیرترین چترباز هم زده شد!

با این حال او اینک به عنوان " پیرترین چترباز جهان " در گینس رکورددار می باشد و مدارک مورد نظر در طی موعد مقرر از گینس به او ارائه خواهند شد.

بازدید : 274 بار
پیرترین چترباز زن جهان کیست؟ + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 9,150