شرکت بزرگ و شناخته شده بی ام و اخیرا از اتومبیل منحصر بفرد خود به نام " BMW VISION M NEXT " رونمایی کرد که توانست با استقبال شگفت انگیزی روبرو شود.

رونمایی از جدیدترین ابر اتومبیل 3 بعدی ساخته بی ام و!

امروزه شاهد یشرفت های بسیار بزرگی در عرصه های مختلفی هستیم که از بزرگترین آنها می توان به اتومبیل ها و اسمارت فون ها اشاره کرد که دارای طرفداران و محبوبیت بسیار زیادی می باشند. به همین دلیل در این دو زمینه سرمایه گذاری بسیار زیادی انجام شده است تا شرکت های مختلف و بزرگ جهانی بتوانند، اتومبیل های منحصر بفرد و مطابق با نیاز روز را تولید و عرضه کنند.جدیدترین ابر اتومبیل 3 بعدی ساخته بی ام و! + عکس در ایرناک جدیدترین ابر اتومبیل 3 بعدی ساخته بی ام و! + عکس در ایرناک

اما همان گونه که می دانید، این روزها این صنعت در حال بروز شدن است و اتومبیل های الکتریکی و تمام برقی در حال آزمایش می باشند تا بتوانند در آینده ای نه چندان دور بصورت کاملا ایمن در اختیار کاربران قرار گیرد. از این رو در آینده ای نه جندان دور شاهد اتومبیل های خودران خواهیم بود که می توانند از آلودگی محیط زیست جلوگیری نمایند.

جدیدترین ابر اتومبیل 3 بعدی ساخته بی ام و!

با این حال شرکت بزرگ و شناخته شده بی ام و اخیرا از اتومبیل منحصر بفرد خود به نام " BMW VISION M NEXT " رونمایی کرد که توانست با استقبال شگفت انگیزی روبرو شود. شرکت اتومبیل سازی بی ام و، برای اولین بار در تاریخ 7 مارس 1916 میلادی در کشور آلمان تاسیس شد که این روزها یکی از بزرگترین و مهم ترین قطب های سازنده اتومبیل در جهان می باشد.

جدیدترین ابر اتومبیل 3 بعدی ساخته بی ام و!

اما تکنولوژی چاپگر های 3 بعدی، زمانیکه در چند سال اخیر برای اولین بار رونمایی شد، به هیچ وجه چنین انتظاری نسبت به آن وجود نداشت که تنها در چند سال بتواند گسترش و همچنین پیشرفت بزرگی را شاهد باشد و اما خوشبختانه با پیشرفت بزرگی روبرو شد و توانست به میزان زیادی پیشرفت کند.

جدیدترین ابر اتومبیل 3 بعدی ساخته بی ام و!

این پیشرفت در زمینه های مختلف صورت گرفت که اخیرا بی ام و از این تکنولوژی برای ساخت اتومبیل منحصر بفرد خود به نام " BMW VISION M NEXT " استفاده کرد که بی شک نتیجه آن بسیار منحصر بفرد بود. در نگاه اجمالی و کلی این اتومبیل می توانید نهایت پیشرفت و علم مهندسی را مشاهده کنید که قطعا خاص و بی نظیر می باشد.

جدیدترین ابر اتومبیل 3 بعدی ساخته بی ام و!

اتومبیل فوق دارای طراحی بسیار مشبک و جذابی است که یک اتومبیل الکتریک و همچنین خارق العاده ای است که بی ام و اخیرا از آن رونمایی کرد که در آینده ای نه چندان دور شاهد ساخت اتومبیل های 3 بعدی با فناوری موتور الکتریکی خواهیم بود که می تواند بسیار جالب و خوشایند باشد.

جدیدترین ابر اتومبیل 3 بعدی ساخته بی ام و!

جدیدترین ابر اتومبیل 3 بعدی ساخته بی ام و!

از مهم ترین ویژگی های ظاهری این اتومبیل می توان به طراحی منحصر بفرد، رینگ های لوکس، چراغ های LED و پرنور خشمگین در جلو و همچنین چراغ های خاص در قسمت پشتی اتومبیل اشاره نمود که قطعا می تواند نظر هر شخصی را به خود جلب کند و این به خودی خود، پیشرفت بسیار بزرگی است.

بازدید : 824 بار
جدیدترین ابر اتومبیل 3 بعدی ساخته بی ام و! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,970