امروزه شرکت های بزرگ اتومبیل سازی در تولید خودروهای مفهومی پیشرفت چشمگیری داشته است که در ادامه این مطلب می توانید با 12 اتومبیل کانسپت و لوکس معرفی شده از برندهای مختلف آشنا شوید.

برترین اتومبیل کانسپت معرفی شده

در چند دهه گذشته اتومبیل ها به گونه ای بودند که رانندگان آنها تنها انتظار داشتند تا به مرور برخی امکانات همانند کولر و بخاری و یا فناوری های برزو دیگر شامل موتور پیشرفته بر روی آنها تعبیه شود و بتوانند به راحتی سفر کنند. با این وجود می توان حس و حال مردم آن زمان را احساس کرد که قطعا هیچ حسی نسبت به اتومبیل های مفهومی که امروزه معرفی شده اند ، نداشتند و تنها شاید برخی آنها را در تخیل خود رسم و تصور می کردند.برترین و لوکس ترین اتومبیل های مفهومی و کانسپت + تصاویر در ایرناکبرترین و لوکس ترین اتومبیل های مفهومی و کانسپت + تصاویر در ایرناک

اما امروزه اتومبیل ها کاملا پیشرفت کرده اند و به نحوی میزان پیشرفتی که در این صنعت باید رخ میداد ، رخ داده است که این اتومبیل های مفهومی توسط شرکت ها و برندهای مختلفی در سرتاسر جهان معرفی شده اند و با یک جستجویی ساده می توانیم با این اتومبیل ها در اینترنت و صفحات مجازی آشنا شویم.

با این وجود خودروهای مفهومی و کانسپت توسط شرکت های مختلف رونمایی و معرفی شده اند که یکی از قابلت هایی که آنها دارند ، فناوری خودران بودن آنها است که حتی شاهد برخی از آنها در بازارهای مختلف جهان با نام های تسلا و... هستیم. از این رو اتومبیل هایی که امروزه رونمایی شده اند ، انقلاب بزرگی را در این صنعت ایجاد کرده اند که تا چند سال آینده شاهد حضور آنها در بازارهای جهانی خواهیم بود.

با این وجود ما قصد داریم برترین اتومبیل های کانسپت و مفهومی که تاکنون معرفی شده اند را به شما کاربران معرفی کنیم. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

اتومبیل های کانسپت معرفی شده

لیست خودروهای مفهومی و کانسپت معرفی شده

معرفی 12 اتومبیل کانسپت و مفهومی

1-اتومبیل کانسپت هیوندای جنسیس" HYUNDAI GENESIS CONCEPT CAR "

ماشین مفهومی و جذاب هیوندای جنسیس ، دارای دید و احساس واقعی آینده با طراحی خاص و منحصر بفرد است. از مهم ترین و شاخص ترین ویژگی های این اتومبیل منحصر بفرد ، بدنه جذاب و مهندسی ، لوکس ، درب های جذاب ، چراغ های LED ، رینگ های به رنگ طلایی و صندوق بزرگ با ظرفیت مناسب برای چمدان های بزرگ اشاره کرد که به این دلایل جزء یکی از برترین اتومبیل های مفهومی و کانسپت معرفی شده تاکنون می باشد.

جدیدترین هیوندا جنسیس

ویژگی های هیوندای جنسیس

اتومبیل کانسپت هیوندای جنسیس

ماشین مفهومی و جذاب هیوندای جنسیس

2-اتومبیل کانسپت مرسدس ای کیو سیلور ارو " MERCEDES EQ SILVER ARROW CONCEPT CAR "

مرسدس بنز ای کیو سیلور ارو یک ماشین مفهومی و باز طراحی شده شرکت بزرگ مرسدس است که متعلق به 1937 میلادی می باشد که توسط مهندسان خبره و حرفه ای این شرکت باز طراحی شده است.

یکی از اولین ویژگی هایی که در نگاه اول ممکن است به شدت خیره کننده باشند ، طویل بودن و طراحی خاص آن با رینگ های جذاب و بزرگ است که می توانند ما را حیرت زده کنند.با این وجود این اتومبیل حیرت کننده شاید هم اکنون برای ما خاص و جذاب باشند ، اما تا سالیان آینده قطعا جزء اتومبیل هایی خواهد بود که ما هر روز آنها را در خیابان های سرتاسر جهان مشاهده خواهیم کرد.

با این وجود این اتومبیل تنها دارای یک سرنشین با سقفی باز است که تلفیقی از هنر ، جذابیت ، مهندسی روز و... می باشد.

محصول شرکت بزرگ مرسدس

طراحی منحصر بفرد مرسدس بنز ای کیو سیلور ارو

خودروی تک سرنشین

اتومبیل تک سرنشین مرسدس بنز ای کیو سیلور ارو

3-اتومبیل کانسپت ویژن مرسدس میباخ 6 کوپه " VISION MERCEDES-MAYBACH 6 CONCEPT COUPE "

مدت زمان زیادی از معرفی اتومبیل کانسپت کوپه میباخ شرکت مرسدس نمی گذرد که توانست با استقبال فراوان و نظرات مثبت زیادی از سرتاسر جهان روبرو شود که اغلب آن را لوکس ترین اتومبیل ممکن نامیده اند که رانندگی با این اتومبیل می تواند نهایت حس لوکس بودن را به شخص تزریق کند.

از مهم ترین ویژگی های این اتومبیل ، طویل بودن ، چراغ های خاص LED ، طراحی خاص و بی نظیر کابین دو نفره اتومبیل ، رنگ خاص اتومبیل ، آیرودینامیک خاص و منحصر بفرد اشاره کرد که در نگاه اول قطعا مجذوب آن خواهیم شد. همچنین این اتومبیل برقی دارای باتری قدرتمند با خروجی 550 کیلو وات است که برای سفرهای طولانی بسیار مناسب است که جزء سازگارترین اتومبیل های موجود با طبیعت در حال حاضر می باشد.

VISION MERCEDES MAYBACH 6 CONCEPT COUPE

لوکس ترین اتومبیل کانسپت کوپه میباخ

اتومبیل کانسپت ویژن مرسدس میباخ 6 کوپه

ویژن مرسدس میباخ 6 کوپه سازگارترین اتومبیل در طبیعت

4-اتومبیل کانسپت کادیلاک اسکالا " CADILLAC ESCALA CONCEPT CAR "

این اتومبیل مفهومی ، انقلابی در میان کادیلاک اسکالاهای معرفی شده تاکنون است که هم برای آیندگان و هم انسان های حال حاضر مناسب است. طراحی این اتومبیل بقدری جذاب و مجلل است که در نگاه اول شاید تصور کنید که این اتومبیل کوپه است!

اما در اصل دارای 4 درب است که این نشان دهنده میزان اهمیت این اتومبیل برای شرکت بزرگ آمریکایی کادیلاک است. از این می توان به کابین تمام برقی ، چراغ های کشیده LED ، رینگ های جذاب و... این اتومبیل مفهومی اشاره کرد که باعث خاص شدن آن میان اتومبیل های دیگر شده است.

CADILLAC ESCALA CONCEPT CAR

طراحی جذاب و مجلل کادیلاک اسکالا

محصول جدید شرکت آمریکایی کادیلاک

نمای داخل اتومبیل کانسپت کادیلاک اسکالا

5-اتومبیل کانسپت برقی بیوک " BUICK ELECTRIC CONCEPT CAR "

شرکت اتومبیل سازی آمریکایی بیوک ، اخیرا اتومبیل برقی و مفهومی SUV خود را در چین رونمایی کرد که موتور قدرتمند آن توانایی رسیدن از سرعت 0 تا 100 کیلومتر را تنها در عرض 4 ثانیه دارد که این به نوعی ، انقلاب بزرگی در میان اتومبیل های شاسی بلند است. از طرفی گفته می شود ، اتومبیل های شرکت بیوک به اتومبیل های تسلا بسیار شبیه هستند!

با این وجود باتری قدرتمند این اتومبیل برقی تنها در طی 40 دقیقه فول شارژ می شود که قطعا پس از عرضه این اتومبیل مفهومی در بازارهای جهانی ، جزء یکی از محبوب ترین اتومبیل ها در میان رانندگان خواهد بود که داشتن یکی از این اتومبیل ها می تواند حس خوب رانندگی را به راننده منتقل کند.

BUICK ELECTRIC CONCEPT CAR

اتومبیل شاسی بلند و برقی بیوک

جدیدترین محصول شرکت اتومبیل سازی بیوک

اتومبیل لوکس بیوک دارای باتری قدرتمند

6-اتومبیل کانسپت لینکلن کانتیننتال " LINCOLN CONTINENTAL CONCEPT "

شرکت اتومبیل سازی لینکلن اخیرا خودروی مفهومی خود به نام لینکلن کانتیننتال را رونمایی کرد که قطعا رقیب جدی برخی اتومبیل ها اعم از Volvo S90 ، Acura RLX ، Cadillac CT6 و Genesis G90 می باشد چرا که دارای طراحی و آیرودینامیک بسیار خاص می باشد.

جالب است بدانید این اتومبیل دارای 3 موتور با نام موتور 3 لیتری V6 با 305 اسب بخار ، 2.7 لیتر توربو دوقلو V6 با 335 اسب بخار و موتور 3 لیتری توربوشارژ با موتور 400 اسب بخار طراحی شده است.

همچنین گیربکس 6 سرعته است. با این وجود این اتومبیل مفهومی جزء یکی از برترین اتومبیل های مفهومی است که تمام قابلیت ها و فناوری های روز در آن تعبیه شده است.

LINCOLN CONTINENTAL CONCEPT

لینکلن کانتیننتال دارای طراحی و آیرودینامیک بسیار خاص

اتومبیل کانسپت لینکلن کانتیننتال

لینکلن کانتیننتال از برترین اتومبیل های مفهومی

7-اتومبیل کانسپت فولکس واگن آی دی ویژن " VOLKSWAGEN ID VIZZION LUXURY SEDAN CONCEPT "

اتومبیل مفهومی و کانسپت فولکس واگن آی دی ویژن یکی از اتومبیل های مفهومی مناسب خانواده که تلفیقی از فناوری و طراحی روز جهان است. طراحی این اتومبیل بسیار خاص با چراغ های LED در جلو و عقب ماشین است.

خاص ترین نقطه این اتومبیل ، عدم داشتن پدال و فرمان درون آن است که می توان خودران بودن این اتومبیل را متوجه شد. همچنین این اتومبیل دارای سرگرمی های متعددی اعم از هدست واقعیت مجازی ، تشخیص چهره و هوش مصنوعی است.

VOLKSWAGEN ID VIZZION

اتومبیل مفهومی و کانسپت فولکس واگن آی دی ویژن

اتومبیل کانسپت فولکس واگن آی دی ویژن

فولکس واگن آی دی ویژن بدون پدال و فرمان

8-اتومبیل کانسپت آئودی پی بی 18 ای ترون " AUDI PB18 E-TRON CONCEPT CAR "

شرکت آئودی یکی از شرکت های بزرگ در صنعت اتومبیل های مجلل است که آوازه آن سالیان سال است که در جهان وجود دارد و از این رو این شرکت هم اتومبیل مفهومی خود را با نام پی بی 18 ای ترون رونمایی کرد که جزء یکی از برترین اتومبیل های مفهومی معرفی شده تاکنون است و متقابلا با واکنش های مثبت و استقبال فراوان روبرو گشت.

طراحی این اتومبیل نقطه عطف جذابیت آن در میان اتومبیل های دیگر است که در تصویر ذیل کاملا واضح است. این اتومبیل قطعا نتیجه ساعت ها تلاش و تجربه مهندسان خبره این شرکت می باشد که توانستند اتومبیل مفهومی با طراحی خاص را به علاقمندان این شرکت بزرگ خودروسازی معرفی کنند. همچنین از مهم ترین شاخصه های تفاوت این اتومبیل نسبت به اتومبیل های دیگر ، طراحی ، آیرودینامیک خاص ، تک سرنشین ، چراغ های پرنور و جذاب و... می باشد.

AUDI PB18 E TRON CONCEPT CAR

آئودی پی بی 18 ای ترون از برترین اتومبیل های مفهومی

اتومبیل کانسپت آئودی پی بی 18 ای ترون

تک سرنشین بودن آئودی پی بی 18 ای ترون

9-فراری اف 80 سوپرکار " FERRARI F80 SUPERCAR CONCEPT "

اتومبیل های شرکت فراری بیشتر با رنگ قرمز شناخته شده اند و از این رو شرکت فراری در اتومبیل مفهومی که اخیرا آنرا رونمایی کرد از رنگ قرمز استفاده نموده بود. همان گونه که در تصویر مشاهده می کنید ، این اتومبیل قطعا دارای طراحی خاص و منحصر بفردی است که در بازار آینده برای رانندگان سرتاسر جهان عرضه خواهند شد. همچنین گفته می شود این اتومبیل دارای قدرت 1200 اسب بخاری است.

FERRARI F80 SUPERCAR CONCEPT

طراحی خاص و منحصر بفرد فراری اف 80 سوپرکار

اتومبیل کانسپت فراری اف 80 سوپرکار

فراری اف 80 سوپرکار دارای قدرت 1200 اسب بخار

10-ابر اتومبیل مفهومی لامبورگینی ترزو میلنیو " LAMBORGHINI TERZO MILLENNIO CONCEPT "

ابر اتومبیل لامبورگینی ترزو میلنیو ، مدت زیادی از معرفی آن نمی گذرد و با این وجود ، پس از معرفی توانست غوغای بزرگی را در میان اتومبیل های نسل آینده ایجاد کند که یقینا از طراحی خاص و مرموزانه آن می توانیم میزان قدرت و فناوری های بکار رفته را در آن احساس کنیم. این اتومبیل بی نظیر و خاص یک اتومبیل برقی است که برای علاقمندان این شرکت اتومبیل سازی خبر بسیار خوبی است.

LAMBORGHINI TERZO MILLENNIO CONCEPT

اتومبیل برقی لامبورگینی ترزو میلنیو

ابر اتومبیل مفهومی لامبورگینی ترزو میلنیو

طراحی بی نظیر اتومبیل قدرتمند لامبورگینی ترزو میلنیو

11-اتومبیل مفهومی بی ام و ویژن نکست 100 " THE BMW VISION NEXT 100 "

در میان اتومبیل های لوکس و مجلل ، قطع یقین شرکت بی ام و یکی از پیشتازان است که شاهد اتومبیل های امروزی و لوکس این شرکت در سرتاسر جهان هستیم. از این رو این شرکت اتومبیل مفهومی خود را اخیرا با نام " بی ام و ویژن نکست 100 " معرفی نمود و توانست با حاشیه های فراوان روبرو شود.

با مشاهده این اتومبیل خاص و مفهومی ، می توانیم آینده نه چندان دوری که ما در انتظار آن هستیم را احساس کنیم. با این وجود این اتومبیل همانند اتومبیل های مفهومی بالا ، دارای جذابیت و ساختار هندسی منحصر بفردی از جمله لاستیک های عجیب و فضایی است.

THE BMW VISION NEXT 100

لاستیک های فضایی بی ام و ویژن نکست 100

اتومبیل مفهومی بی ام و ویژن نکست 100

اتومبیل لوکس و لاکچری بی ام و ویژن نکست 100

12-اتومبیل مفهومی مزدا ویژن کوپه 2018 " MAZDA’S VISION COUPE CONCEPT 2018 "

در نهایت ، آخرین اتومبیل مفهومی فهرست ما ، اتومبیل مفهومی مزدا ویژن کوپه 2018 است که طراحی بسیار خاص و منحصر بفردی است و مدت زمان زیادی از معرفی آن نمی گذرد. با این وجود توانست محبوبیت خاص و شگفت انگیزی را در میان طرفداران این صنعت بدست آورد.

از شاخص ترین ویژگی های خاص این اتومبیل ، چراغ های خاص ، طراحی و آیرودینامیک بی نظیر و مهندسی ، رینگ های بزرگ و.. اشاره کرد که می توان آنرا نتیجه یک اتومبیل سنتی و بروز دانست.

MAZDA’S VISION COUPE CONCEPT 2018

طراحی خاص و شگفت انگیز مزدا ویژن کوپه 2018

لیست بهترین خودروهای جهان

رینگ های بزرگ و خاص اتومبیل مزدا ویژن کوپه 2018

برترین و لوکس ترین اتومبیل های مفهومی و کانسپت + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,360