شرکت اتومبیل سازی BMW در طی یک کار شگفت انگیز،دو اتومبیل محبوب این شرکت با نام های i8 و i3 با جنس طلای 24 عیار رونمایی کرد.این اتفاق واقعا خارق العاده است و حتی تصور داشتن همچنین اتومبیلی نیز دشوار است.

BMW با جنس طلای 24 عیار!

امروزه با نگاه و گشت و گذار در صفحات مجازی ، حتما با ویدئو های مختلف کاور اتومبیل های گران قیمت روبرو می شوید که به یکی از پرطرفدارترین راه ها برای طراحی و تزئین اتومبیل تبدیل شده اند.برای مثال برخی خودروهایشان را به کاور های مخملی یا مات برای زیبایی بیشتر اتومبیل کاور می کنند.BMW با جنس طلای 24 عیار! + عکس در ایرناک BMW با جنس طلای 24 عیار! + عکس در ایرناک

بی ام و

طراحی بی ام و طلایی شگفت انگیز

اما اینک شرکت اتومبیل سازی BMW در طی یک کار شگفت انگیز ، دو اتومبیل محبوب این شرکت با نام های i8 و i3 با جنس طلای 24 عیار رونمایی کرد.این اتفاق واقعا خارق العاده است و حتی تصور داشتن همچنین اتومبیلی نیز دشوار است.

بی ام و طلایی

داخل خودروی بی ام و با طلای 24 عیار

طراحی و رنگ این اتومبیل به گونه ایی است زمانیکه شما از اتومبیل هر چه دورتر شوید ، رنگ مشکی را در قسمت پشتی مشاهده می کنید که در آن تصور خواهید کرد که این اتومبیل از دو رنگ سیاه و طلایی ساخته و طراحی شده است.

BMW طلایی

طراحی داخلی خودروی شگفت انگیز بی ام و طلایی

در رنگ این اتومبیل از پودر طلای 24 عیار در 4 لایه استفاده شده است. هم اکنون این دو اتومبیل منحصر بفرد که از هر کدام آنها تنها یک عدد ساخته شده است ، در نمایشگاه پراگو برای فروش در معرض نمایش هستند.

BMW i8

ماشین جالب و تماشایی BMW با طلای 24 عیار

همچنین جالب است بدانید که پس از فروش این دو اتومبیل منحصر بفرد توسط شرکت اتومبیل سازی BMW ، تمام پول بدست آمده توسط این دو خودرو صرف خیریه ها و کارهای خیرخواهانه خواهند شد.

بازدید : 1,374 بار
BMW با جنس طلای 24 عیار! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,470