اتومبیل رولز رویس ریث یکی دیگر از شاهکارهای شرکت اتومبیل سازی رولز رویس می باشد که یکی از گران قیمت ترین و جذاب ترین اتومبیل های کوپه ساخت این شرکت شناخته شده است.

رونمایی از خاص ترین رولزرویس ریث

شرکت بزرگ و شناخته شده رولز رویس یکی از بزرگترین و مهم ترین شرکت های اتومبیل سازی لوکس و رد این حال قدرتمند فعالیت دارد که در کشور بریتانیا فعالیت می کند و برای اولین بار در سال 1906 میلادی تاسیس شد و اینک دارای تجربه ای بیش از یک قرن را دارا می باشد و امروزه از موفقیت و محبوبیت زیادی در میان سایر شرکت های اتومبیل سازی جهان برخوردار هستند.رونمایی از خاص ترین رولزرویس ریث + عکس در ایرناکرونمایی از خاص ترین رولزرویس ریث + عکس در ایرناک

با این وجود تمام اتومبیل های این شرکت خاص هستند و اکثر کارهای انجام شده ، به کمک دست انسان های هنرمند و ماهر می باشند و به همین دلیل است که اگر شما عاشق این سری از اتومبیل ها هستید ، می بایست چند صد هزار دلار هزینه کنید تا مالک یکی از این اتومبیل ها شوید.

رونمایی از خاص ترین رولزرویس ریث + عکس در ایرناک

اما اتومبیل رولز رویس ریث یکی دیگر از شاهکارهای شرکت اتومبیل سازی رولز رویس می باشد که یکی از گران قیمت ترین و جذاب ترین اتومبیل های کوپه ساخت این شرکت شناخته شده است که در آن از فناوری های متعددی برای آرامش و امنیت مالکان آن بکار رفته است که مجهز به یک پیشرانه توربو شارژ 6.6 لیتری 12 سیلندر با 624 اسب بخار می باشد که در نوع خود خارق العاده و خاص می باشد.

رونمایی از خاص ترین رولزرویس ریث + عکس در ایرناک

با این حال این رولزرویس یکی از قدرتمندترین و مجهز ترین رولز رویس های ساخته شده تا هم اکنون است که دارای طرفداران متعددی در جهان می باشد و از طرفی این اتومبیل پر قدرت می تواند در زمان 4.4 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند که این عدد برای چنین اتومبیل سنگین وزن و البته لوکسی بسیار جالب و شگفت انگیز می باشد.

رونمایی از خاص ترین رولزرویس ریث + عکس در ایرناک

از این رو شرکت بزرگ بریتانیایی رولز رویس اخیرا نسخه ای خاص و جدید که نسخه کلکسیونی رولز رویس می باشد را با نام " Rolls-Royce Wraith Eagle VIII " رونمایی نمود که تنها از این نسخه به تعداد 50 عدد ساخته خواهد شد و نام این خودرو برای احترام به دو خلبان با نام های John Alcock و Arthur Brown این گونه انتخاب شده است.

رونمایی از خاص ترین رولزرویس ریث + عکس در ایرناک

از قرار معلوم " Eagle VIII " نام پیشرانه ای بود که رولز رویس برای هواپیمایی که این دو خلبان آن بودند ، بوده است و در سال 1919 میلادی اولین پرواز بدون توقف میان قاره ای را ثبت نمودند و این نام نیز برای احترام به این دو خلبان این گونه ثبت شده است.

رونمایی از خاص ترین رولزرویس ریث + عکس در ایرناک

با این حال این اتومبیل کاملا خاص و منحصر بفرد شرکت رولز رویس می باشد که کابین و بدنه آن با تغییرات جزئی و البته گران قیمتی تغییر داده شده اند که خرید یکی از 50 عددی که به بازارهای جهانی عرضه خواهند شد ، قطعا کار بسیار سختی خواهد بود و هنوز قیمت دقیق این اتومبیل ثبت نشده است.

رونمایی از خاص ترین رولزرویس ریث + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,620