اخیرا موتو سیکلت شرکت " TRIUMPH " رونمائی شد که یک نسخه جدید و بروز شده از نسل های قبلی و قدیمی این شرکت است. نام این موتورسیکلت، Rocket III می باشد که برای اولین بار در سال 2004 میلادی با یک موتور 2.3 لیتری رونمایی شد.

بزرگترین موتور در سنگین ترین موتورسیکلت جهان!

از بزرگترین زمینه هایی که تاکنون توانسته است پیشرفت بزرگی را در خود ایجاد کرده باشد، متعلق به وسایل نقلیه مختلف می باشد که در میان آنها اتومبیل ها نسبت به پیشرفتی که داشته اند، محبوبیت بیشتری دارند و یقینا هزینه زیادی هم صرف آنها می شود. اما متورسیکلت ها نیز در کنار اتومبیل ها از گذشته حضور فعال دارند و فروش نسبتا متوسطی دارند.بزرگترین موتور در سنگین ترین موتورسیکلت جهان! + عکس در ایرناک بزرگترین موتور در سنگین ترین موتورسیکلت جهان! + عکس در ایرناک

با این حال هنوز هم در این زمینه شرکت های مختلفی فعالیت دارند و موتورسیکلت های مختلفی را رونمایی می کنند که با استقبال زیادی روبرو می شوند. برای مثال اخیرا موتو سیکلت شرکت " TRIUMPH " رونمائی شد که یک نسخه جدید و بروز شده از نسل های قبلی و قدیمی این شرکت است. نام این موتورسیکلت، Rocket III می باشد که برای اولین بار در سال 2004 میلادی با یک موتور 2.3 لیتری رونمایی شد.

موتور سنگین جدید

اما در این هیچ تردیدی نیست که این موتوسیکلت بریتانیایی توانست با فروش بسیار زیادی روبرو شود! به همین دلیل این شرکت اخیرا از نسل جدید و بروز شده موتورسیکلت خود به نام " Rocket 3 TFC " پرده برداری کرد که نسبت به نسل قدیم خود، پیشرفت بسیار زیادی کرده بود.

موتور سنگین جدید 2019

موتور سکیلت " Rocket 3 TFC " دارای موتور 2500 سی سی است که به گفته این شرکت بریتانیایی، بالاترین گشتاور و موتور دنیا را داراست. به هر صورت این موتورسیکلت 179 اسب بخار با گشتاور 224 نیوتن متری است که مشخصات خارق العاده در آن گنجانده شده که به همین دلیل مورد بازتاب علاقمندان این زمینه قرار گرفت.

motor 179

با این وجود علیرغم مشخصات فنی منحصر بفرد این موتورسیکلت می توان به طراحی بی نظیر و بدنه فیبرکربنی آن نیز اشاره کرد که با مهندسی بسیار دقیق طراحی و ساخته شده است که تنها 750 نمونه از آن ساخته شده که اگر می خواهید یکی از این 750 موتورسیکلت را در گاراژ خود نگهدارید، باید سریع تر اقدام کنید و قیمت پایه این موتورسیکلت از 29 هزار دلار شروع می شود.

بازدید : 87 بار
بزرگترین موتور در سنگین ترین موتورسیکلت جهان! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,700