امروز ما می توانیم میزان پیشرفت در این صنعت را با عنوان اتومبیل های کانسپت و مفهومی که توسط بزرگترین شرکت های جهانی سازنده اتومبیل رونمایی شده اند را درک کرد.

رونمایی از سیاه ترین ماشین دنیا!

صنعت اتومبیل سازی یکی از صنایع بزرگی است که در طی یک دهه توانست راه چندین و چند ساله را بگذراند و به میزان چشمگیری پیشرفت بکند و مشتریان زیادی را به خود جلب کند. با این وجود امروز ما می توانیم میزان پیشرفت در این صنعت را با عنوان اتومبیل های کانسپت و مفهومی که توسط بزرگترین شرکت های جهانی سازنده اتومبیل رونمایی شده اند را درک کرد.رونمایی از سیاه ترین ماشین دنیا! + عکس در ایرناک رونمایی از سیاه ترین ماشین دنیا! + عکس در ایرناک

THE WORLD’S BLACKEST BLACK CAR

این در حالی است که شرکت اتومبیل سازی بی ام و اخیرا از اتومبیل شاسی بلند و سوپر لوکسی رونمایی کرد که توانست با واکنش های جهانی روبرو شود. بی ام و نسخه ای جدید از Vantablack را با نام BMW VBX6 رونمایی کرد که این نسخه می تواند بیش از 99 درصد نور را به خود جذب کند و به همین دلیل این اتومبیل به عنوان سیاه ترین اتومبیل سیاه دنیا نام گرفت!

سیاه ترین ماشین بی ام و

مخترعیت فناوری وانتابلک ، با استفاده از همکاری چندین مجموعه توانستند رنگ مناسب سیاه را برای پوشاندن BMW VBX6 با رنگ سیاه اختراع نمایند. با این حال بی ام و این اتومبیل سیاه رنگ را سیاه ترین اتومبیل جهان با استفاده از پوشش Vantablack VBx2 دانست که تقریبا هیچ بازتابی ندارد.

سیاه ترین ماشین سیاه جهان

بی شک تولید این رنگ کار بسیار سختی بود که توسط همکاری مجموعه های مختلفی که یکی از شاخص ترین آنها " Surrey NanoSystems " می باشد ، توانستند این رنگ را تولید کنند و بر روی بی ام دبلیو پیاده سازی نمایند. با این وجو طبق گزارشات انجام شده قرار است این اتومبیل منحصر بفرد و خاص ار 12 الی 22 سپتامبر سال جاری در آلمان برای اولین بار مورد بازدید عموم قرار گیرد.

بازدید : 1,165 بار
رونمایی از سیاه ترین ماشین دنیا! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,620
بستن