این شرکت اخیرا از اتومبیل سوپر اسپرت و جدید خود با نام " فراری پورتوفینو " رونمایی کرد که این اتومبیل تلفیقی از فناوری و زیبایی می باشد و توانست پس از معرفی با استقبال فراوانی روبرو شود.

مشخصات و ویژگی فراری پورتوفینو

شرکت فراری یکی از برترین و لوکس ترین شرکت های اتومبیل سازی در سطح جهان می باشد که دارای استانداردهای لازم و مطمئنه می باشد و هدف اصلی این شرکت ساخت اتومبیل های سریع، پرقدرت، لوکس و جذاب می باشد که شاید هر شخصی موفق به خرید اتومبیل های این شرکت نشود.فراری پورتوفینو | مشخصات و ویژگی این اتومبیل لوکس در ایرناک فراری پورتوفینو | مشخصات و ویژگی این اتومبیل لوکس در ایرناک

از این رو این شرکت ایتالیایی برای اولین بار در سال 1947 میلادی تاسیس شد و این روزها با بیش از 70 سال سابقه درخشان و زیبا توانسته است در جهان بسیار زیاد شناخته شود و آن هم نیز به لطف اتومبیل های جذاب و پر قدرتش می باشد که سالانه یک یا دو اتومبیل سوپر اسپرت و لوکس خود را پرده برداری می کند.

فراری پورتوفینو

برای مثال این شرکت اخیرا از اتومبیل سوپر اسپرت و جدید خود با نام " فراری پورتوفینو " رونمایی کرد که این اتومبیل تلفیقی از فناوری و زیبایی می باشد و توانست پس از معرفی با استقبال فراوانی روبرو شود. همان گونه که در تصاویر مشاهده می نمایید، این اتومبیل دارای طراحی بسیار جذاب و زیبایی می باشد که دارای چهره ای کمی خشن و لوکس می باشد.

پورتوفینو

با این حال این ماشین سوپر اسپرت دارای قلب تپنده موتور 3.9 لیتری دو توربو وی 8 با 591 اسب بخار و 560 پوند گشتاور می باشد که نتیجه حضور این مشخصات این اجازه را به فراری پورتوفینو می دهد که صفر تا صد را در 3.5 ثانیه طی کند و این در نوع خود بسیار خاص و مدرن می باشد.

فراری

اما علت اصلی انتخاب نام پورتوفینو، به دلیل شهر پورتوفینو کشور ایتالیا می باشد که یکی از شهرهای جالب و لوکس این کشور می باشد و با این وجود هنوز قیمت دقیق این اتومبیل گفته نشده است و امید برآن است تا انتهای سال جاری در بازارهای جهانی عرضه شود.

فراری پورتوفینو | مشخصات و ویژگی این اتومبیل لوکس در ایرناک

بازدید : 1,726 بار
فراری پورتوفینو | مشخصات و ویژگی این اتومبیل لوکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,450