مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در خصوص خودروهای مشمول معاینه فنی در سال 98 توضیحاتی ارائه کرد.

چه خودروهایی نیاز به معاینه فنی ندارند

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران ، توضیحاتی در رابطه با خودروهای مشمول معاینه فنی در سال 98 ارائه داد.چه خودروهایی نیاز به معاینه فنی ندارند در ایرناک چه خودروهایی نیاز به معاینه فنی ندارند در ایرناک

سیدنواب حسینی منش مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در ارتباط با مشمولین معاینه فنی در سال جدید ، اظهار داشت : بر اساس مصوبات مجلس شورای اسلامی در قانون هوای پاک مشمولین معاینه فنی تعریف شده اند.

وی افزود : بر همین اساس همه خودروها با 4 سال معافیت پس از آن سالانه یک بار باید معاینه فنی دریافت کنند.

حسینی منش ادامه داد : خودروهای تولید داخل سال 93 به علاوه قبل از آن مشمول انجام معاینه فنی در سال جاری هستند؛ همچنین خودروهای وارداتی از سال 2014 و قبل از آن نیز مشمول این موضوع می شوند.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت : خودروهای عمومی و تاکسی از سال 96 و قبل از آن نیز مشمول این مسأله بوده و باید جهت دریافت گواهی معاینه فنی اقدام کنند.

وی بیان داشت : از یکم فروردین بر اساس این مسأله دوربین های سطح شهر ، خودروها را کنترل و بررسی کرده و خودروهایی که فاقد معاینه فنی باشند ، جریمه 50 هزار تومانی خواهند شد.

  • تاریخ: شنبه, 24 فروردين 1398
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 4,234 بار
چه خودروهایی نیاز به معاینه فنی ندارند
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,270
بستن