هیچ یک از طراحان و محققان و حتی سازنده های این دستگاه های چاپ 3 بعدی این میزان پیشرفت را در طی کمتر از 5 سال تصور نمی کردند و بیشتر بر این باور بودند که دستگاه های امروزی در دهه های بعدی ساخته و عرضه خواهد شد.

موتورسیکلت بی ام و 3 بعدی ساخته VAGABUND MOTO

زمانیکه در چند سال اخیر برای اولین بار دستگاه های پرینت 3 بعدی در سرتاسر جهان رونمایی شد، هیچ یک از طراحان و محققان و حتی سازنده های این دستگاه های چاپ 3 بعدی این میزان پیشرفت را در طی کمتر از 5 سال تصور نمی کردند و بیشتر بر این باور بودند که دستگاه های امروزی در دهه های بعدی ساخته و عرضه خواهد شد.رونمایی از موتورسیکلت BMW سه بعدی + تصاویر در ایرناک رونمایی از موتورسیکلت BMW سه بعدی + تصاویر در ایرناک

موتورسیکلت 3بعدی بی ام و

با این حال این روزها علاوه پیشرفت چشمگیری در زمینه های مختلفی که جهان به خودش دیده است، شاهد پیشرفت در این زمینه نیز هستیم که با استفاده از دستگاه های چاپ 3 بعدی هم اکنون شاهد ساخته شده اتومبیل های 3 بعدی هستیم که طبیعتا پیشرفت بزرگی می باشد. اما این تنها پیشرفت در این زمینه نبوده است!

موتورسیکلت بازسازی شده بی ام و

از دستگاه های چاپ 3 بعدی در زمینه های مختلفی نیز بکار گرفته شده است که یکی از آنها موتورسیکلت ها می باشند و این در حال است که اخیرا موتورسیکلت BMW R100RT که برای اولین بار در سال 1994 میلادی طراحی و ساخته شده بود، توسط مجموعه " VAGABUND MOTO " بازطراحی و با استفاده از دستگاه های 3 بعدی ساخته شد.

موتورسیکلت 3بعدی بی ام و

این موتورسیکلت دارای 12 سیلندر می باشد که دارای چراغ های 3 بعدی LED، صندلی منحصر بفرد همراه با روکش چرم با کیفیت و همچنین طراحی خارق العاده ای می باشد که بی شک نشان دهنده مدت ها سعی و تلاش مجموعه "VAGABUND MOTO " می باشد و تا جایی که امکان داشت از دستگاه های 3 بعدی برای ساخت این موتور سکیلت بکار گرفته شده است.

موتورسیکلت چاپ 3بعدی

از این رو هنوز قیمت دقیق و سایر مشخصات اصلی این موتورسیکلت توسط این مجموعه اعلام نشده است.

بازدید : 98 بار
رونمایی از موتورسیکلت BMW سه بعدی + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,230