مجموعه " Ateliers Diva " در طی پروژه اخیر خود پورشه قدیمی را بصورت کامل تیونینگ کردند که از مهم ترین تغییرات ایجاد شده می توان به لوازم جانبی فیبر کربن، بدنه فیبر کربن، کابین بروز شده و... که بی شک تغییرات بسیار بزرگی هستند.

سبک ترین اتومبیل پورشه فیبر کربن!

از بزرگ ترین صنایعی که در یک دهه گذشته توانست با رشد و پیشرفت شگفت انگیزی روبرو شود و همزمان تعداد طرفداران آن به میزان قابل توجهی افزایش یافت، اتومبیل ها هستند که چند سالی هست بزرگترین شرکت های اتومبیل سازی جهان اتومبیل های مفهومی و کانسپتی را که متعلق به آینده می باشند را معرفی می کنند.سبک ترین اتومبیل پورشه فیبر کربن! در ایرناک سبک ترین اتومبیل پورشه فیبر کربن! در ایرناک

پورشه کاین فیبر کربنی

این می تواند نشانه ای از میزان پیشرفت طراحان و فناوری این زمینه باشد که برای پیشرفت و گسترش آن میلیون ها دلار هزینه می شود که در آینده ای نه چندان دور شاهد اتومبیل های لوکس، مفهومی، تمام الکتریکی، دوستدار محیط زیست و همچنین خودران خواهیم بود که می تواند بسیار خوشایند و جالب باشد.

پورشه جدید

اما در کنار شرکت های سازنده اتومبیل های مفهومی، برخی از عاشقان اتومبیل ها هم هستند که با گاراژ شخصی خود اقدام به باز ساخت یا به عبارتی تیونینگ اتومبیل های قدیمی یا جدید البته به سبک خود می کنند که این روزها دارای طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر جهان هستند که یکی از این تیونیگ کارها اخیرا پروژه تمام شده خود را رونمایی کرد.

پورشه کاین فیبر کربنی

مجموعه " Ateliers Diva " در طی پروژه اخیر خود پورشه قدیمی را بصورت کامل تیونینگ کردند که از مهم ترین تغییرات ایجاد شده می توان به لوازم جانبی فیبر کربن، بدنه فیبر کربن، کابین بروز شده، صندلی های تمام چرم و موتور جدید 4.2 لیتری با بیش از 400 اسب بخار اشاره کرد که بی شک تغییرات بسیار بزرگی هستند.

پورشه جدید

جالب است بدانید از این اتومبیل ها 25 نسخه ساخته خواهد شد که این مجموعه برای مشتریان خود خواهند ساخت و اما هنوز قیمت دقیق این اتومبیل ها مشخص نیست.

بازدید : 109 بار
سبک ترین اتومبیل پورشه فیبر کربن!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,860