ویدئویی منتشر شده با تیتر"آیا موجودات بیگانه روی زمین فرود آمده اند؟" کاربران بسیاری را وسوسه به کلیک روی لینک خبر کرد.

مساله ورود بیگانگان فضایی به کره زمین در اشکال گوناگون از گذشته تا امروز ذهن بسیاری از مردم را به خود مشغول کرده است.آیا موجودات بیگانه روی زمین فرود آمده اند؟ + فیلم در ایرناک آیا موجودات بیگانه روی زمین فرود آمده اند؟ + فیلم در ایرناک

عده ای مدام در حال تحقیق راجع به این موضوع بوده و هر از گاهی کشفیات خود را با دیگران به اشتراک می گذراند و برخی دیگر نیز از روی علاقه به این مبحث برای شایعه پراکنی و تلقین باور خود به دیگران درباره وجود موجودات فضایی از هر فرصتی استفاده می کنند.

پایگاه خبری دیلی میل یک فیلم را با تیتر"آیا موجودات بیگانه روی زمین فرود آمده اند؟" منتشر کرد ، ماجرا مربوط به زنی بود که در خانه خود نزدیک منطقه"Ballarat " یک عنکبوت عجیب در حال پوست انداختن را پیدا کرده بود.

در نگاه اول به نظر می رسید که این عنکبوت ، موجودی است که 16 پا دارد اما با کمی دقت آشکار می شود که هشت پا ی آن مربوط به پوسته قبلی است.

از همین رو اکثر کاربران اینگونه تصور کرده بودند که با موجودی ناشناخته طرف هستند اما تماشای ویدئو تا انتها به اشتباه خود پی بردند.

برای کسانی که علاقه فراوانی به دنیای حشرات دارند ویدئویی این زن تهیه کرده فرصت مناسبی را برای تماشای فرایند پوست انداختن حشرات را فراهم می کند.

گفتنی است این ویدئو در کمتر یک روز 13000 بازدید داشته است.

بازدید : 4,091 بار
آیا موجودات بیگانه روی زمین فرود آمده اند؟ + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,940