آقای والا با وجود داشتن خانواده 9 نفره، تنها 5 رای در انتخابات آورد که با این وجود وی هیچ یک از اعضای خانواده اش را سرزنش نمی کند!

مردی که در انتخابات هند 5 رای آورد!

اخیرا در طی انتخابات کشور هندوستان، یکی از کاندیداهای این انتخابات که اصالتا از منطقه پنجاب هندوستان می باشد، در طی مصاحبه ای با رسانه ملی هندوستان، به شدت گریه کرد و توانست با حواشی متعددی روبرو شود. این سیاستمدار هندی به نام " شاتران والا " در طی مصاحبه با خبرنگار رسانه گفت :" علیرغم داشتن خانواده 9 نفره، تنها 5 رای را به خود جذب کرده است!"مردی که در انتخابات هند 5 رای آورد! + عکس در ایرناک مردی که در انتخابات هند 5 رای آورد! + عکس در ایرناک

آقای والا از قرار معلوم یک سیاستمدار ناشناخته هندی می باشد که با وجود داشتن خانواده 9 نفره، تنها 5 رای در انتخابات آورد که با این وجود وی هیچ یک از اعضای خانواده اش را سرزنش نمی کند! این سیاستمدار هندی عاطفی، اعضای خانواده اش را سرزنش نمی کند و بلکه بر این باور است که در شمارش آرای داده شده، تقلب شده است!

از این رو تصاویر و ویدیو لحظه مصاحبه خبرنگار با این سیاستمدار هندی در صفحات مجازی همانند بمب بود و توانست با بازدید و واکنش های متعددی روبرو شود که ابتدا در رسانه های ملی هند و سپس در رسانه های جهانی پر بازدید شد!

اما هنوز آرای داده شده به سیاستمدار عاطفی هندی، هنوز به صورت مجدد بررسی نشده است و امیدواریم که اشتباهی رخ داده باشد..!

بازدید : 3,332 بار
مردی که در انتخابات هند 5 رای آورد! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,990