اغلب کودکان دارای احساس کنجکاوی هستند و به همین دلیل دائما تلاش می کنند تا با دنیای تازه وارد شده خود آشنا شوند. بنابراین احتمال می رود که آنها منجر به اتفاقات غیر قابل درکی شوند.

عکسهای جالب و خنده دار از کارهای والدین و فرزندانشان

یکی از بهترین اتفاقاتی که ممکن است در زندگی هر یک از ما انسان ها رخ بدهند ، ازدواج با فردی است که به او علاقمند هستیم و بهتر از این اتفاق می تواند متعلق به تولد نوزادی باشد که تمام حس و حال خانه و خانواده را بطور کامل با تولدش تغییر می دهد. اما با این وجود آنها دارای عواطف و احساساتی هستند که باید مراقب آنها باشیم تا به خودشان آسیب نرسانند.سوژه های خنده دار والدین و فرزندانشان + عکس در ایرناکسوژه های خنده دار والدین و فرزندانشان + عکس در ایرناک

اغلب کودکان دارای احساس کنجکاوی هستند و به همین دلیل دائما تلاش می کنند تا با دنیای تازه وارد شده خود آشنا شوند. بنابراین احتمال می رود که آنها منجر به اتفاقات غیر قابل درکی شوند.

در کنار حس و حال کنجکاوی ، کودکان دارای نوعی مزاج سخت و غیرقابل درک هستند و در همین راستا از خوردن میوه ها و خوراکی های خوش طعم و مقوی گاها خودداری می نمایند.

اما برخی والدین هستند که تمام سعی خود را می کنند به نحوی کودک را وادار به خوردن غذاهای مقوی نمایند و برخی از حرکت های آنها بسیار جالب و دیدنی است.در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک قصد داریم تا تعدادی از ایده های جالب پدرها و مادرها برای وادار کردن کودکان به خوردن غذاهای مقوی را برای شما به نمایش بگذاریم.

1-"وقتی بچه به موز علاقه داشته باشه ... "

تصاویر جالب و خنده دار

2-"وقتی بچه از حموم خوشش نیاد و باید براش یه فکری کنی!!!"

مشکل حمام رفتن کودکان

3-"وقتی بچه از کلم بروکلی خوشش نمیاد.."

وادار کردن کودک به خوردن کلم بروکلی

4-"روز اول مدرسه ها و مدرسه نرفتن بچه ها..."

روز اول مدرسه ها

5-"بالاخره یجوری باید حس رستوران رو تلقین کرد..."

سوژه های جالب و خنده دار

6-"معرفی می کنیم...جدیدترین بازی خانگی برای والدین و فرزندان...!!!!"

بازی جدید والدین و فرزندان

7-"اگه واقعا از اینجا بتونن بیان بیرون باید بهشون مدال طلا داد..."

ساختن حصار برای کودکان

8-"وقتی بچه از انگور بدش میاد و باید یجوری بخورونی بهش!!!"

انگور خوردن کودکان

9-"واسه پر خوری نکردن بچه ها باید چاره ای پیدا کرد..مثلا قفل کردن در یخچال!!!"

تصاویر جالب و دیدنی

سوژه های خنده دار والدین و فرزندانشان + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,880