آقای لوئیز ژوارس تگزیس، از مکزیک اخیرا با انتشار تصویری از نحوه نظار بر امتحان دانش آموزان متهم به تحقیر وشکستن حقوق اساسی دانش آموزان شد و علت آن هم کمی شوکه کننده بود.

ترفند معلم برای تقلب نکردن دانش آموزها با قوطی مقوا!

برگزاری امتحانات همیشه یکی از دغدغه عوامل مربوطه بوده است تا به گونه ای انجام گیرد که هیچ یک از دانش آموزان نتوانند در طی آن تقلب کنند و برای برطرف کردن چنین مشکلی نیز تاکنون اقدامات متعددی صورت گرفته است که طبیعتا بی تاثیر نبوده و اما با واکنش های مختلفی روبرو شده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.ترفند معلم برای تقلب نکردن دانش آموزها با قوطی مقوا! + عکس در ایرناکترفند معلم برای تقلب نکردن دانش آموزها با قوطی مقوا! + عکس در ایرناک

با این حال یک معلم مکزیکی برای آنکه بتواند در مقابل این معضل بزرگ ایستادگی کند ، تصمیم به اقدامی جالب زد که کمی شوکه کننده و غیر قابل انتظار بود! آقای لوئیز ژوارس تگزیس ، از مکزیک اخیرا با انتشار تصویری از نحوه نظار بر امتحان دانش آموزان متهم به تحقیر وشکستن حقوق اساسی دانش آموزان شد و علت آن هم کمی شوکه کننده بود.

ترفند شوکه کننده معلم برای تقلب نکردن دانش آموزها

ترفند شوکه کننده معلم برای تقلب نکردن دانش آموزها

از قرار معلوم این معلم مکزیکی برای آنکه بتواند به بهترین شیوه ممکن در مقابل تقلب دانش آموزان ایستادگی کند ، در طی تصمیمی عجیب به آنها دستور داد تا کارتن هایی که هر 4 طرف ان بسته بود را بر روی سرشان بگذارند! به همین دلیل والدین این دانش آموزان بسیار خشمگین شدند و با انتشار تصویر این معلم جوان ، خواستار عزل او از سمت دبیری شدند!

آنها ادعا می کنند که این اقدام تحقیرآمیز بود و فرزند آنها توسط او تحقیر شده است و از هر گونه خشونت و تنبیه فیزیکی به مراتب بدتر می باشد. از این رو این کارتن هایی که تنها چند سوراخ داشتند ، به اجبار بر روی سر دانش آموزان قرار گرفت! این تصاویر از هفته گذشته هزاران بار منتشر شده است و کاربران معلم را محکوم به تحقیر دانش آموزان کردند!

این مطلب مفید بود؟
ترفند معلم برای تقلب نکردن دانش آموزها با قوطی مقوا! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,630