یک مادر جوان 25 ساله به نام " اللون اسمارت " از منطقه " آیووا " آمریکا در طی اقدامی جالب و معجزه آمیز توانست جنین 23 هفته ای خود را با وزن 370 گرمی به دنیا آورد و علت اصلی آن هم پاره شدن کیسه آب او بود.

تولد جنینی که 23 هفته داشت!

بارداری طبیعی مادران به مدت حدودا 280 روز یا 40 هفته می باشد که قطعا چند روز دیرتر یا زودتر طبیعی است و جای نگرانی نیست و اگر این مدت تبدیل 37 هفته شود، نوزاد نارس یا زودرس خواهد بود و در نهایت هفته 23 تا 28م نوزاد بسیار زودرس خواهد بود که شاید با برخی مشکلات متولد شود.تولد جنینی که 23 هفته داشت! + عکس در ایرناک تولد جنینی که 23 هفته داشت! + عکس در ایرناک

این در حالی است که یک مادر جوان 25 ساله به نام " اللون اسمارت " از منطقه " آیووا " آمریکا در طی اقدامی جالب و معجزه آمیز توانست جنین 23 هفته ای خود را با وزن 370 گرمی را که قرار بود در تاریخ ششم نوامبر به دنیا بیاورد را در 11 ژوئیه به دنیا آورد و علت اصلی آن هم پاره شدن کیسه آب او بود.

تولد معجزه آمیز جنین 23 هفته ای

این واقعا اتفاقی کاملا معجزه آمیز می باشد که در چند وقت اخیر رخ داد و جنین او هم اکنون زنده است و این در حالی است که پزشکان به او گفته بودند که شانس کافی برای زنده ماندن جنینش را ندارد. اللون در طی مصاحبه ای گفت :" آنها به من گفتند که شانس کافی برای زنده ماندن جنین وجود ندارد. این لحظه ای بود که احساس جدایی با فرزندم را حس کردم."

تولد معجزه آمیز جنین 23 هفته ای

مادر جوان اما نهایت تلاش خود را بکار گرفت تا بتواند آرامش خود را حفظ کند تا به جنین آسیبی نرسد و اما طولی نکشید که جنین بصورت آمیزی به دنیا آمد و ابعاد او دقیقا هم اندازه دست پدر او به نام " Jordan Morrow " می باشد و هنوز هیچ یک از والدین موفق به لمس جنین خود نشده اند و هم اکنون در انکوباتور در حال مراقبت می باشد.

تولد معجزه آمیز جنین 23 هفته ای

تولد معجزه آمیز جنین 23 هفته ای

جنین زودرس در تاریخ 6 نوامبر از بیمارستان مرخص خواهد شد و این چیزی بیش از یک معجزه نیست!

بازدید : 505 بار
تولد جنینی که 23 هفته داشت! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,210