چندین سال پیش هنگامی که کریس فری در رستورانی بود، پسرانش به پیشخدمت آنجا زنگ زدند و گفتند که تولد پدرمان است و برایش کیک خریدند اما امسال آنها کاری متفاوت کردند و ایده ی عجیبشان را به مرحله اجرایی رساندند.

سورپرایرز جالب 2 پسر برای تولد پدرشان

این مرد که اهل نیوجرسی است، هرگز 62 سالگی اش را فراموش نخواهد کرد چرا که تعداد کسانی که به او روز تولدش را تبریک گفتند خیلی بیشتر از حد انتظارش بود ؛ پسران او شماره تلفن اش را در یک بیلبورد کنار جاده ای بزرگ زدند تا هرکسی با تماس بگیرد و تولدش را تبریک بگوید. تا کنون، او بیش از 15،000 تماس و متن از مردم در سراسر جهان دریافت کرده است. چندین سال پیش هنگامی که کریس فری در رستورانی بود، پسرانش به پیشخدمت آنجا زنگ زدند و گفتند که تولد پدرمان است و برایش کیک خریدند اما امسال آنها کاری متفاوت کردند و ایده ی عجیبشان را به مرحله اجرایی رساندند.سورپرایرز جالب 2 پسر برای تولد پدرشان + عکس در ایرناک سورپرایرز جالب 2 پسر برای تولد پدرشان + عکس در ایرناک

سورپرایرز جالب 2 پسر برای تولد پدرشان + عکس در ایرناک

سورپرایز دو پسر برای تولد پدرشان

یک بیلبورد که تصویرش را در این بخش از سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید در خارج از لینوود اجاره کردند و شماره تلفن پدرشان را روی آن چاپ کردند و از مردم خواستند که برای تولد او، بهترین آرزوهای خود را ارسال کنند. آنها تصور می کردند که این یک شوخی است، با این که بعد از مدتی، پدرشان چند تماس از غریبه های تصادفی دریافت کرده است و بعد از اینکه عکس در رسانه های اجتماعی ویروسی شده بود، اوضاع کمی از دست رفت و از کنترل خارج شد.

این بیلبورد در تاریخ 6 مارس برپا شد و تا 12 مارس ادامه داشت، و در این زمان، کریس فری بیش از 15،000 تماس و پیام متنی روزانه از کشورهایی مانند فیلیپین، کنیا، لوکزامبورگ، ایرلند، گواتمالا، نپال و استرالیا دریافت کرد.

او در ابتدا سعی کرد هر تماس و متنی را همان اول پاسخ دهد، اما بعد از مدتی که حجم متنها افزایش یافت. تصمیمش را عوض کرد و پیام صوتی را منتشر کرد، مبنی بر اینکه؛ "از همه شما برای تبریک تولد و آرزوهای قشنگتون تشکر می کنم و سپاسگزارم.."

سورپرایز بسیار جالب برای تولد

سورپرایرز جالب 2 پسر برای تولد پدرشان

کریس فری به خبرنگاران گفت:"هر دقیقه بین 10 یا 20 پیام دریافت می کردم، اما اکنون این آمار به 600 رسیده است، همچنین افزود تا زمانی که این اتفاق به حالت عادی بازنگردد، نمیتوانید طبق روال عادی از تلفن همراهش استفاده کند. کریس پنجشبه گذشته، متوجه این شوخی پسرانش شد زمانیکه مردی بنام نیک برای تبریک با او تماس گرفت و کریس پرسید:از کجا میدانستی که تولد من است، و او پاسخ داد که روی بیلبورد دیدم.

یکی از پسران کریس به CNN گزارش کرده است که پدرم بعد از با خبر شدن از این ماجرا، فورا به سمت آدرس تابلو بیلبورد رانندگی کرده و همه چیز را از نزدیک دیده است. با اینکه روز دقیق تولد 62 سالگی او، 16 مارس است، ممکن است تا آن زمان هزاران پیام دیگر دریافت کند. و خنده دارتر این است که این بیلبورد تا یک آوریل پایین نمی آید.اما به هر حال کریس بعد از مواجه با این اتفاق، از خنده روده بر شد و پسرانش گفتند شاید سال دیگر بیلبورد بزرگتری اجاره کنند.

بازدید : 1,044 بار
سورپرایرز جالب 2 پسر برای تولد پدرشان + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,630