یک مادر جوان 17 ساله برای اطلاع از سلامتی جنین 24 هفته ای خود، تصمیم به آزمایش سونوگرافی گرفت که با نتیجه شوکه کننده ای روبرو شد.

تصویر جنین شیطانی در سونوگرافی زن جوان!

در میان تمام اتفاقات خوب و خوشایندی که ممکن است برای هر یک از ما در طول زندگی رخ دهد می توان به به دنیا آمدن نوزادی اشاره کرد که بی شک می تواند در جهت دهی و حتی موفقیت ما نیز موثر واقع شود! با این حال والدین نهایت تلاش خود را از ابتدای دوران بارداری تا سال های بعد از متولد شدن نوزاد خود به کار می گیرند تا در شکل گیری شخصیت آنها موثر واقع شوند.تصویر جنین شیطانی در سونوگرافی زن جوان! در ایرناک تصویر جنین شیطانی در سونوگرافی زن جوان! در ایرناک

این در حالی است که یک مادر جوان 17 ساله برای اطلاع از سلامتی جنین 24 هفته ای خود ، تصمیم به آزمایش سونوگرافی گرفت که با نتیجه شوکه کننده ای روبرو شد. خانم " ایانا کارینگتون " 17 ساله که ساکن ویرجینیا ایالات متحده می باشد ، در طی سونوگرافی جنین 24 هفته ای خود با تصویری شوکه کننده روبرو شد!

مادر جوان 17 ساله جنین شیطانی

همانطور که تصویر گویا است ، جنین شیطانی او در حال چشمک زدن با شکل و فرم خاصی است که گویی او در حال مشاهده کردن دوربین می باشد و به همین دلیل مادر جوان کمی نگران شد و اما مدتی بعد ماما اطمینان حاصل کرد که جنین کاملا سالم است و به مادر جوان اطلاع داد و او را از نگرانی جدا کرد.

نتیجه شوکه کننده جنین شیطانی

مادر جوان 17 ساله جنین شیطانی

با این حال او در صفحه مجازی اش تصویر سونوگرافی جنینش را به اشتراک گذاشت و از آن به عنوان جنین شیطانی یاد کرد که عاشق جنین شیطانی خودش می باشد و بسیاری از کاربران را شوکه کرد و به همین دلیل آنها اقدام به نوشتن واکنش های مختلف کردند. اما از قرار معلوم گویی این جنین کمی عصبی و در عین حال زیبا می باشد.

بازدید : 1,737 بار
تصویر جنین شیطانی در سونوگرافی زن جوان!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,890