اما جالب است بدانید که برخی از علاقمندان این بازی، برای آنکه بتوانند رکوردهای زیر 20 ثانیه را ثبت کنند، از پاها بجای دست های خود استفاده می کنند!

حل مکعب روبیک با انگشتان پا!

روبیک یکی از بازی های فکری می باشد که مدتی بعد از معرفی آن برخی شروع به ثبت رکورد در آن کردند و این بصورتی بود که تعداد زیادی از طرفداران آن وارد این عرصه شدند و توانستند از رکوردهای مختلفی پرده برداری کنند. این در حالی بود که این رکوردهای مختلف توسط دست هایشان رکورد زنی می کردند.حل مکعب روبیک با انگشتان پا! + عکس در ایرناک حل مکعب روبیک با انگشتان پا! + عکس در ایرناک

همچنین حتی تصاویر و ویدیوهای مختلفی منتشر شد که برخی از طرفداران این بازی فکری با یک دست و یا در شرایط مختلف این چنینی روبیک را حل می کردند. اما جالب است بدانید که برخی از علاقمندان این بازی ، برای آنکه بتوانند رکوردهای زیر 20 ثانیه را ثبت کنند ، از پاها بجای دست های خود استفاده می کنند!

مسابقه حل روبیک اینبار با انگشتان پا !

بله درست خواندید! درست برخلاف تصور هر یک از ما که حل روبیک تنها با انگشتان دست ممکن است ، برخی توانستند رکورد جدید و زیر 20 ثانیه ای را تنها با انگشتان پا ثبت کنند. با این حال کمترین زمانیکه تاکنون ثبت شده است ، 16.9 ثانیه با انگشتان پا با روبیک 3 × 3 بود که توسط رقبای این رکورد بسیار عجیب و غیر عادی بود و توانست رکوردی چالش برانگیز باشد.

این رکورد بنابر گفته های " WPDH " توسط یک دانش آموز 15 ساله به نام " دانیل رز لوین " می باشد که سال گذشته این رکورد را با انگشتان پا در طی 16.9 ثانیه ثبت کرده است و تاکنون رکورد جدیدی ثبت نشده است و او هنوز رکورد دار می باشد.

بازدید : 3,266 بار
حل مکعب روبیک با انگشتان پا! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,300
بستن