تصویری دور از باور همراه با ژستی عاشقانه در شبکه های اجتماعی منتشر شد تا بدین وسیله زن جوان به همه نشان دهد که نامزدش بخشی از اقیانوس را برایش خریده است.

مردی که برای نامزدش اقیانوس خرید!

مردی برای نامزدش ، به عنوان هدیه روز عشق چینی ها ، برای ارزش استفاده از اقیانوسی ، 99 هزار دلار هزینه کرده است و حالا زن چینی جوان به تازگی در رسانه های اجتماعی ، برای دریافت چنین هدیه ای ، که حق استفاده از 210 هکتار از اقیانوس را دارد ، توجه زیادی را به خود جلب کرده است و همانطور که در بخش سرگرمی ایرناک می خوانید او این هدیه را از نامزدش در روز 20 می ، به مناسبت تعطیلات عاشقانه سالانه دریافت کرده است.مردی که برای نامزدش اقیانوس خرید! + عکس در ایرناکمردی که برای نامزدش اقیانوس خرید! + عکس در ایرناک

این منطقه که در نزدیکی جزیره شاندونگ واقع در نزدیکی جزیره چنیوشان قرار دارد ، پیش از این به یک شرکت پرورش ماهی تعلق داشت که توسط نامزد این زن از طریق حراج آنلاین خریداری شد.

این مرد که ژانگ نام دارد ، گفت که برای این اقیانوس 682.662 یوآن(حدود 99 هزار دلار) پرداخت کرده است و به عنوان راهی برای جبران نخریدن هدیه در خود روز 20 می است و درحالیکه ژست عاشقانه ای را به خود گرفته بود ، عکس و پست را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

رسانه های محلی در استان شاندونگ چین ، تصاویری را منتشر کردند ، که ظاهرا زنی را نشان میداد که به یکی از دوستانش درباره خرید قسمتی از اقیانوس ، بعد از شکایتش برای نخریدن هدیه در روز 20 می به نامزدش میگفت ؛ او حتی تصاویری از صفحه مزایده که نشان دهنده پیشنهاد قیمت و همچنین محل نقشه و تصاویر منطقه اقیانوس بود ، به اشتراک گذاشته است.

مردی که اقیانوس برای نامزدش خرید

هدیه بسیار عجیب مرد جوان به همسرش

زمانی که تعدادی از مردم این پست رسانه اجتماعی را با ژست عاشقانه دیدند اظهار نظر کردند ، تعدادی آن را باور و تعدادی به آن برچسب جعلی بودن زدند. چه کسی میتواند حق حقوق استفاده از اقیانوس را خریداری کند؟ خب ، ظاهرا آنها میتوانند !!

پیمان کار "ژانگ جینسین" به خبرگزاری چین گفته است که سندی که قانون مالکیت ژانگ را بیان میکند ، براساس قانون چینی است و کاملا صحت دارد. او گفت : این آب ها حوزه ای هستند که کاملا به کشور چین تعلق دارد و خرید و فروش نمیشود و این کشور از حق حقوق استفاده از آن محافظت میکند. بر اساس قانون چینی برای استفاده از دریا ، افراد و سازمانها میتوانند برای اداره امور دریایی درخواست استفاده از حقوق دریا را اعمال کنند علاوه براین افراد میتوانند در هر مرحله از اجاره یا انتقال وام مسکن خود را بفروشند.

مشخص نیست که نقشه زن برای 210 هکتار اقیانوس چیست ، ولی بعضی ها ادعا میکنند که ژست عاشقانه نامزدش منطقی و عادلانه و طبیعی نیست.

این مطلب مفید بود؟
مردی که برای نامزدش اقیانوس خرید! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,410