هفته گذشته " کارلوس سیلور" هنرمند دومنیکنی، بیش از 5000 آهنگ را در تلاش برای شکستن رکورد ثبت گینسی که متعلق به "سونیل نارین" خواننده هندی که در سال 2012 و 105 ساعت متوالی آواز خواندن بود، اجرا کرد.

106 ساعت متوالی خوانندگی برای شکستن رکورد گینس!

تنها چیزی که بدتر از خواندن بیش از 100 ساعت است ، فهمیدن این است که همه چیز بیهوده بوده است. این اتفاقی است که برای خواننده دومنیکنی ، "کارلوس سیلور" افتاد که پس از اینکه اجرای 106 ساعته متوالی در تلاش برای ثبت رکورد جهانی جدید بود ، مطلع شد که تلاش او به دلیلی که در این بخش از سرگرمی ایرناک می خوانید برای گینس رد صلاحیت شده است.106 ساعت متوالی خوانندگی برای شکستن رکورد گینس! + عکس در ایرناک106 ساعت متوالی خوانندگی برای شکستن رکورد گینس! + عکس در ایرناک

هفته گذشته " کارلوس سیلور" هنرمند دومنیکنی ، بیش از 5000 آهنگ را در تلاش برای شکستن رکورد ثبت گینسی که متعلق به "سونیل نارین" خواننده هندی که در سال 2012 و 105 ساعت متوالی آواز خواندن بود ، اجرا کرد. این دومین باری که بود که سیلور برای شکستن رکورد طولانی ترین خواندن جهان تلاش می کرد ؛ تلاش اولش در سال 2016 بود و موفق نشده بود و این بار به نظر می رسید که این کار را انجام داده است. همه چیز طبق خواسته ی او پیش میرفت و در پایان نمایش 5 روزه خود ، تایمر نشان داد که او برای 106.7 ساعت ، یک ساعت بیشتر از رکورد قبلی ، آواز خوانده است ، اما خوشحالی او خیلی زود تبدیل به ناامیدی شد ، زیرا مقامات گینس او را برای شکستن قوانین سخت سازمان رد صلاحیت کردند.

مردی که برای شکستن رکورد جهانی گینس ، 106 ساعت خوانندگی کرد

طبق کتاب رکوردهای جهانی گینس ، شواهد ویدئویی از عملکرد سیلور نشان می داد که او تا 2 دقیقه فاصله بین آهنگ ها را قطع می کند ، اگرچه این قوانین به روشنی بیان می کنند که برای اینکه تلاش برای این کار معتبر باشد ، شرکت کننده تنها اجازه استراحت 30 ثانیه ای را دادند.

در حالی که "کارلوس سیلور" انکار نمی کرد که گاهی اوقات کمی استراحت می کرده است ، ادعا می کند که او بدون وقفه از یک آهنگ به دیگری می پریده است ، که باید برای استراحت گاه و بیگاه آن را جبران می کرد. "سیلور" ناامید در یک مصاحبه با اشاره به چند ثانیه ای که او رکورد قبلی را شکست ، گفت : " من 6.420 ثانیه وقت اضافی به گینس دادم و آن ها رکورد من را برای 30 ثانیه بیشتر بین چند آهنگ ثبت نکردند."

خوانندگی به مدت 106 ساعت

106 ساعت خوانندگی برای شکستن رکوردهای جهانی گینس

او اضافه کرد که مقامات گینس بسیار علمی هستند و باید درک کنند که فرد شرکت کننده انسان است نه یک گوشی اندروید.

این خواننده دومنیکنی بعد از اجرای 106 ساعته ی خود در کانال تلویزیونی کشورش با یک لوله اکسیژن در بینی حاضر شد و از همه کسانی که در پارک اوگنیک مار ی در سانتو دومینگو محل ثبت رکورد و اجرای او حضور داشتند ، تشکر کرد ؛ او ادعا کرد که نیازی به گواهی کتبی از کتاب گینس ندارد ، چون قلب بزرگ مردم دومینیکن برای او خوب است و به نیکی می طپد با این حال ، او قصد ندارد اجازه دهد که این کار به راحتی از پرونده زندگی او حذف شود.

سیلور گفت : " من از آن ها شکایت خواهم کرد ، حتی اگر مجبور باشم به یک دادگاه بین المللی بروم ، چون شواهدی در آنجا وجود دارد ، من یک و نیم میلیون پزو (29، 630 دلار) را برای رسیدن به این موقعیت برای ثبت رکورد خود پرداخت کرده ام."

کارلوس سیلور ادعا کرد که در طی مدت 106 ساعت ، او که از "50 شوک الکتریکی در مغزش" و از دو حمله قلبی رنج می برد ، اما چیزی نگفته است ، چون مایل بود زندگی خود را بر روی این خط قرار دهد تا یک رکورد جدید برای گینس ثبت کند ؛ وی افزود که در پایان تلاشش ، صدای حنجره اش را کاملاً از دست داده بوده است.

106 ساعت متوالی خوانندگی برای شکستن رکورد گینس! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,610