خواهران دوقلویی که از ناحیه پشت سر بهم چسبیده اند زندگی و شرایط خاص خود را دارند ، شرایطی که برخلاف پیش بینی پزشکان تا به امروز ادامه یافته است.

خواهران دوقلو به هم چسبیده ای که باید 8 سال پیش میمردن!

دو خواهر دوقلو با نام های " نیو و نلی " از آمستردام از بدو تولد از قسمت پشت سر به هم چسبیده اند که هر یک از آنها دارای مغز و بدن مجزای خود هستند و اما مشکل اصلی در قسمت دیگری می باشد که علت اصلی عدم جدا شدن آنها شده است. علت اصلی که منجر به عدم جدایی این دو خواهر دوقلو شده است ، متصل بودن شریان حیاتی مغز آنها به یکدیگر می باشد که به همین دلیل پزشکان این ریسک را قبول نمی کنند.زندگی سخت خواهران دوقلو به هم چسبیده! + عکس در ایرناک زندگی سخت خواهران دوقلو به هم چسبیده! + عکس در ایرناک

مادر خواهران دوقلو که به گفته خودش نامش منتشر نشده است ، گفت که قبل از زایمان طبق نتایج آزمایش گفته شد که فرزندان دوقلو او با سرهای چسبیده به یکدیگر به دنیا خواهند آمد. با این حال پزشکان بعد از متولد شدن نیو و نلی اعلام کردند که سرخرگ اصلی سر آنها به یکدیگر متصل می باشد و یا بعد از تولد و یا حداکثر تا 10 سال زنده خواهند ماند.

کودکی تلخ خواهران دوقلو

کودکی تلخ خواهران دوقلو

اما هم اکنون این دو خواهر دوقلو 18 سال سن دارند و در کنار سختی که هر یک از آنها در حال تجربه هستند ، به سبک خودشان زندگی می کنند و آنها هیچ زمان نمی توانند از یکدیگر جدا شوند و مشکلات خاص خودشان را دارند. از مهم ترین آنها می توان به این اشاره کرد که آنها هیچ وقت نمی توانندا خودشان را در آینه مشاهده کنند و یا هرگز نمی توانند به تنهایی تلویزیون را مشاهده کنند.

این نوع تولد بسیار خاص است و حتی در پزشکی امروز نیز راه حلی برای آن وجود ندارد و به همین دلیل یکی از پدیده های پزشکی می باشند که جراحی آن می تواند قطعا منجر به مرگ طرفین شود و چنین تولدی تنها روزانه می تواند در سرتاسر جهان بین 2 تا 6 درصد دوقلو ها رخ دهد.

خواهران دوقلویی که باید میمردن

خواهران دوقلویی که باید میمردن

نلی در طی مصاحبه ای این گونه گفت : " ما وقتی نوزاد بودیم همه فکر می کردند که ما خواهیم مرد و اما امروز ما 18 سال سن داریم و بر روی پاهایمان ایستاده ایم. ما طرز فکر جداگانه خود را داریم".

با این حال شریان های اصلی این دو خواهر دوقلو به شیوه پیچیده ای به یکدیگر به هم متصل می باشد و اما به گزارش برخی رسانه ها به معنای عدم درمان این دو خواهر دوقلو نمی باشد و می توان با استفاده از برخی عملیات دقیق و پیچیده این دو خواهر دوقلو را از یکدیگر جدا کرد تا بتوانند زندگی عادی و ساده ای همانند سایر انسان ها داشته باشند.

بازدید : 1,572 بار
زندگی سخت خواهران دوقلو به هم چسبیده! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,870
بستن