حامیان حیوانات بر این باور هستند که حیوانات یکی می باشند و هیچ تفاوت با یکدیگر ندارند و به همین دلیل کارون گفت که همیشه به حشرات اجازه می دهد تا از خون او استفاده کنند.

مردی که به پشه ها خون میدهد!

حیوانات موجوداتی هستند که در کنار انسان ها دارای حقوق خاص خود برای زندگی در کره زمین می باشند که باید حقوق آنها رعایت شود. اما متاسفانه حقوق آنها به صورت کامل رعایت نمی شود و ممکن است محیط زیست و یا هم نوعان آنها توسط افراد سودجو مرود سوء استفاده قرار بگیرند و در نهایت این گونه نسل های آینده این حیوانات می تواند دچار آسیب های جدی شوند.مردی که به پشه ها خون میدهد! + عکس در ایرناک مردی که به پشه ها خون میدهد! + عکس در ایرناک

با این حال حیوان آزاری و کشته شدن حیوانات توسط دسته اندکی از انسان ها می تواند خطراتی را برای آینده این حیوانات به وجود بیاورد که یقینا می تواند حتی باعث انقراض آنها در یک منطقه و یا حتی در سطح جهان شود. به همین دلیل حامیان حیوانات بیشتر به دنبال این هستند تا بتوانند در مقابل چنین چیزی ایستادگی کنند و به نوعی در مقابل این اقدام فرهنگ سازی نمایند.

اما نظر شما در مورد حشرات موزی چیست؟! آیا شما حاضر هستید تا حشرات موزی را نکشید؟! آقای " آیمریک کارون " یکی از حامیان حیوانات شناخته شده است که اخیرا در طی اقدامی جالب و البته بسیار شوکه کننده ای، ایده عجیب خود را منتشر کرد که توانست با واکنش های مختلفی در صفحات مجازی روبرو شود.

مردی که به پشه ها خون میدهد! + عکس در ایرناک

او حامی حیوانات که در یکی از شبکه های فرانسوی به عنوان مجری فعالیت دارد، گفت :" حشرات را نکشید! آنها برای تغذیه فرزندان خود نیاز به خون دارند!" کمی تامل برانگیز و شوکه کننده است چرا که حشرات می توانند با نیش زدن ما، منجر به خارش و سوزش شدیدی شوند. اما آیا شما حاضر به چنین چیزی خواهید بود؟

مردی که به پشه ها خون میدهد! + عکس در ایرناک

حامیان حیوانات بر این باور هستند که حیوانات یکی می باشند و هیچ تفاوت با یکدیگر ندارند و به همین دلیل کارون گفت که همیشه به حشرات اجازه می دهد تا از خون او استفاده کنند. اما زمانیکه او در آفریقا به سر می برد، به هیچ وجه اجازه نمی دهد تا حشرات آنجا از خون او استفاده کنند چرا که اغلب آنها مبتلا به مالاریا هستند و می توانند این انگل را به او منتقل کنند.

مردی که به پشه ها خون میدهد! + عکس در ایرناک

او همچنین گفت نیازی به کشتن حشرات نیست و اگر شما حاضر به این نیستید که حشرات از خون شما استفاده کنند، می توانید از روش های طبیعی برای مثال روغن اطوخودوس برای دوری آنها از شما به کار ببرید.

بازدید : 219 بار
مردی که به پشه ها خون میدهد! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,380