ما قصد داریم دانش آموزان کم سن و سالی را از ویتنام معرفی کنیم که شاید دارای سخت ترین زندگی ممکن هستند.

رفتن داخل کیسه پلاستیکی برای رفتن به مدرسه!

این روزها کره زمین در حال تجربه کردن روزهایی بسیار گرم می باشد که این میزان گرما در نقاط مختلف جهان فرق دارد و طیف و روند زندگی را برای ما انسان ها کمی سخت نموده است. با این حال تا هم اکنون درجه گرما برخی نقاط کره زمین نیز حتی تا بالا 45 درجه نیز حتی ثبت شده که این واقعا شوکه کننده و عجیب می باشد.رفتن داخل کیسه پلاستیکی برای رسیدن به مدرسه! + عکس در ایرناک رفتن داخل کیسه پلاستیکی برای رسیدن به مدرسه! + عکس در ایرناک

اما میزان سختی ای که در نقاط مختلف جهان به مردم تحمیل می شود، با یکدیگر متفاوت می باشد و می تواند هر چه بیشتر زندگی را برای برخی افراد مختل سازد. برای مثال ما قصد داریم دانش آموزان کم سن و سالی را از ویتنام معرفی کنیم که شاید دارای سخت ترین زندگی ممکن هستند.

سختی دانش آموزان روستایی ویتنام برای رفتن به مدرسه

روستای " Huoi Ha " یکی از روستاهای دور افتاده و فقیرنشین در ویتنام می باشد که سرپرستان خانوار بر این باور هستند که باید به هر دلیل ممکن و غیر ممکن کودکان آنها برای رهایی از فقر و بی سوادی، تحصیل کنند. اما مشکل بزرگی برای تحصیل آنها وجود دارد که روزانه مجبور به برطرف کردن آن می باشد.

سختی دانش آموزان روستایی ویتنام برای رفتن به مدرسه

در کنار این روستا یک رودخانه وجود دارد که دانش آموزان برای تحصیل در نزدیک ترین مدرسه به روستای " Huoi Ha " باید از آن عبور کنند و به دلیل عدم وجود پل هوایی در این ناحیه، آنها مجبور به اقدام دیگری هستند تا بتوانند بدون آنکه خیس شوند از این قسمت عبور کنند و به مدرسه برسند.

سختی دانش آموزان روستایی ویتنام برای رفتن به مدرسه

به همین دلیل آنها زمانیکه به رودخانه میرسند، وارد کیسه پلاستیکی بزرگی می شوند و به کمک اهالی روستا از این رودخانه عبور کنند و این در حالی است که آنها به شدت ترس دارند و اما راه دیگری جزء این راه ندارند.

سختی دانش آموزان روستایی ویتنام برای رفتن به مدرسه

این تصاویر دلیلی بر اعتراض تعداد چشمگیری از مسئولین این روستا شد و می گویند مقامات دولتی باید هزینه ای را برای ساخت پل هوایی برای عبور این کودکان اختصاص دهد تا آنها بدون ترس و دلهره بتوانند در کلاس های درس خود حضور پیدا کنند و این درخواست بسیار بزرگی نیست و این دولت باید آنرا قطعا به مرحله اجرایی برساند.

بازدید : 956 بار
رفتن داخل کیسه پلاستیکی برای رسیدن به مدرسه! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,730