کشاورزان هندی تصمیم گرفتند تا این گوزن زخمی که حتی قدرت ایستادن را نیز نداشت را بصورت زنده زنده دفن کنند!

زنده به گور کردن گوزن در هند!

حیوانات دسته ای دیگر از موجودات زنده بر روی کره زمین هستند که به زندگی بر روی زمین در کنار ما انسان ها شریک می باشند و حقویق خاص خودشان را دارا می باشند و باید متقابلا به حقوق آنها احترام گذاشته شود و به خانه و هم نوعان آنها آسیب وارد نشود. البته این دید بسیار خوش بینانه ای است که ما نسبت به آنها داریم که متاسفانه در برخی از افراد منفعت طلب چنین چیزی تعریف نشده است!زنده به گور کردن گوزن در هند! + عکسهای دلخراش در ایرناکزنده به گور کردن گوزن در هند! + عکسهای دلخراش در ایرناک

آنها بصورت بی رحمانه به این حیوانات و منطقه زندگی آنها حمله می کنند تا بتوانند به خواسته های مالی خود دست پیدا کنند. این در حالی است که اخیرا کشاورزان هندی منطقه بیهار هندوستان به دولت در طی اتفاقی عجیب شکایت کردند و گفتند که گوزن ها به محصولات آنها آسیب رسانده اند و زحمات آنها را بی پاسخ می گذارند.

دفن زنده زنده گوزن زخمی بی نوا

به همین دلیل دولت هندوستان در طی تصمیمی گفت که 300 گوزن توسط شکارچیان محلی به ضرب گلوله کشته شود و شکارچیان محلی آنها را به ضرب گلوله کشتند. اما بعد از کشتار دست جمعی گوزن ها یکی از آنها زخمی شد و زنده ماند! به همین دلیل کشاورزان هندی تصمیم گرفتند تا این گوزن زخمی که حتی قدرت ایستادن را نیز نداشت را بصورت زنده زنده دفن کنند!

دفن زنده زنده گوزن در هندوستان

این واقعا بسیار دردناک بود و چنین اقدامی کاملا غیر اخلاقی و غیر انسانی می باشد که کشاورزان هندی به سر گوزن زخمی بی نوا آوردند و در حین دفن سر گوزن بیرون بود و آنها با خاک آنرا پوشاندند. با این حال این اتفاق بسیار شوکه کننده بود که توسط کاربران صفحات مجازی با واکنش های مختلفی روبرو شد و در چند ساعت اول چند صدهزار بار دیده شد.

زنده به گور کردن گوزن در هند! + عکسهای دلخراش
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,830