سارقان ناشناس و البته بی باک اخیرا یکی از اتومبیل های بروز و جدید شرکت اتومبیل سازی بنز را که ارزش آن 47 هزار پوند می باشد را دقیقا در مقابل درب مالک آن در کمتر از 60 ثانیه سرقت کنند.

سرقت بنز گرانقیمت در کمتر از 60 ثانیه!

شرکت اتومبیل سازی بنز یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین شرکت های اتومبیل سازی در سطح جهان می باشد که بی شک جزء یکی از قطب های اصلی سازنده اتومبیل در عرصه جهانی است. با این وجود این شرکت اتومبیل سازی محبوب ، این روزها در زمینه ساخت اتومبیل های بروز و لوکس فعالیت دارد و رانندگان اتومبیل های بنز نیز طبیعتا افراد ثروتمند می باشند.سرقت بنز در کمتر از 60 ثانیه! + عکس در ایرناک سرقت بنز در کمتر از 60 ثانیه! + عکس در ایرناک

با این حال امنیت و ضد سرقت بودن اتومبیل های بنز نیز که به فناوری روز مجهز می باشد ، در اصل یکی از ویژگی های اصلی آن است. اما اخیرا چیزی دقیقا عکس گفته های بنز در رسانه ها دیده شد!! سارقان ناشناس و البته بی باک اخیرا یکی از اتومبیل های بروز و جدید شرکت اتومبیل سازی بنز را که ارزش آن 47 هزار پوند می باشد را دقیقا در مقابل درب مالک آن در کمتر از 60 ثانیه سرقت کنند.

مالک این اتومبیل آقای Jiwanjot Singh Ahluwalia که 67 سال دارد در حال حاضر یک بازنشسته می باشد ، در طی ویدیو ضبط شده توسط دوربین های مداربسته خانه اش در شرق لندن ، از لحظه سرقت اتومبیل گران قیمت خود توسط سارقان بی باک و حرفه ای در رسانه های مجازی رونمایی کرد که آنها بدون هر گونه وقت تلف کردن و کمتر از 60 ثانیه موفق به سرقت اتومبیل او شدند.

سرقت بنز در کمتر از 60 ثانیه

او در طی مصاحبه ای گفت : " من از اینکه چگونه سارقان توانستند ماشین را به سرقت ببرند ، شوکه شدم و امیدوارم شخصی بتواند سارقان یا اتومبیل را مشاهده کند و به پلیس گزارش دهد. ما در این منطقه با دوستانمان زندگی می کردیم که به مرور برخی از آنها جابجا شدند و الان ما 30 سال است که در این منطقه زندگی می کنیم. در غیر اینصورت ما یک ماشین جدید خواهیم گرفت اما کار سختی خواهد بود چرا که من هر چند مدت به بیمارستان می روم و البته مدارک من نیز داخل اتومبیل بود."

لحظه سرقت اتومبیل گران قیمت بنز

با این حال این اتفاقی عجیب و در عین حال بسیار شوکه کننده ای بود چرا که سارقان کاملا حرفه ای توانستند اتومبیل جدید و گران قیمت بنز را کمتر از 60 ثانیه قفلش را باز کنند و سوار آن بشوند!!

بازدید : 912 بار
سرقت بنز در کمتر از 60 ثانیه! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,040