راننده جوان در یک حادثه رانندگی هولناک در حالی که کسی فکرش را نمیکرد زنده بماند جان سالم بدر برد.

زنده ماندن راننده بعد از سقوط از ارتفاع 50 متری!

یکی از اصلی ترین و مهم ترین عوامل مرگ و میر تعداد زیادی از انسان ها در طول روز ، متعلق به سوانح و تصادفات جاده ای می باشد که این توسط برخی از رانندگان متخلف انجام می شود و علیرغم به خطر انداختن جان خود ، جان انسان های دیگر را نیز به خطر می اندازند.وقتی عمرت به دنیا باشه یعنی این! + تصاویر در ایرناک وقتی عمرت به دنیا باشه یعنی این! + تصاویر در ایرناک

با این حال این دسته از رانندگان بر این باور هستند که قوانین رانندگی به هیچ وجه کاربرد خاصی ندارند و تنها کارهایی درست است که آنها آنرا تایید کنند و این در حالی است که تمام این قوانین توسط مردان قانون با مدت ها آزمایش و بررسی دقیق نوشته شده اند تا رانندگی را برای عموم مردم در نقاط مختلف آسان و سریعتر نمایند.

از این رو گاهی اوقات خبرهای مختلفی در این زمینه منتشر می شود که می توانند منجر به شوکه شدن هر یک از ما شوند. برای مثال روز جمعه گذشته طی گزارشی که به نیروهای اضطراری شد ، تیمی متشکل از چهار کامیون آتش نشانی ، پلیس و یک آمبولانس هوایی برای کمک به راننده ای که در موقعیت بدی گیر افتاده بود ، اعزام شدند.

زنده ماندن راننده بعد از سقوط از ارتفاع 50 متری!

طبق گزارشات انجام شده ، راننده که هنوز نامش منتشر نشده است ، پس از عدم موفقیت در کنترل اتومبیل از میان صخره ها به ارتفاع 50 سقوط کرد و توانست با جراحات بسیار اندکی جان سالم بدر ببرد و یکی از نیروهای حاضر در صحنه او را فردی بسیار خوش شانس خواند.

زنده ماندن راننده بعد از سقوط از ارتفاع 50 متری!

با این حال روند درمان و نجات او بدین گونه بوده است که قایق کمک در کنار صخره ها حضور پیدا می کند بدین طریق توسط آنها به میزان قابل توجهی درمان می شود و سپس برای درمان و بهبودی کامل توسط این تیم به بیمارستان منتقل شد و صدمات وارد شده به او جدی نیستند و او اینک در حال بهبودی می باشد.

بازدید : 879 بار
وقتی عمرت به دنیا باشه یعنی این! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,090
بستن