او به عنوان یک تجربه غیر معمول تصمیم گرفت تا خودش را به عنوان یک معلول جا بزند تا بتواند کارمندان خود را شناسایی کند و به همین دلیل با لباس مبدل و آلوده به محل هایی مراجعه کرد که مامورین در آنجا در حال کار بودند.

تغییر لباس شهردار برای مچ گیری کارمندانش!

آقای " کارلوس تنا " شهردار منطقه " Cuauhtmoc " واقع در مکزیک ، اخیرا تعداد زیادی اعتراض و شکایت توسط افراد معلول در خصوص بد رفتاری ماموران شهرداری دریافت کرد که منجر به اقدام عجیب و شوکه کننده او شد تا بتواند مامورانی که با معلولین بد رفتاری می کند ، شناسایی و برخورد کند.تغییر لباس شهردار برای مچ گیری کارمندانش! + عکس در ایرناک تغییر لباس شهردار برای مچ گیری کارمندانش! + عکس در ایرناک

او به عنوان یک تجربه غیر معمول تصمیم گرفت تا خودش را به عنوان یک معلول جا بزند تا بتواند کارمندان خود را شناسایی کند و به همین دلیل با لباس مبدل و آلوده به محل هایی مراجعه کرد که مامورین در آنجا در حال کار بودند و این تنها به مدت یک روز نبود و او به مدت 2 ماه برای شناسایی افرادی که با معلولین بدرفتاری می کردند ، زمان گذاشت.

کارلوس برای تبدیل شدن به یک فرد معلول و فقیر از لباس های مبدلی اعم از کلاه ، عینک آفتابی ، چهره آلوده ، لباس های پاره و توام با ویلچر استفاده کرد و از شهروندان درخواست غذای رایگان می کرد که با بی توجهی شدید مردم روبرو شد و به خوبی مورد تبعیض قرار گرفتن را به خوبی احساس کرد.

به همین دلیل برای آنکه بتواند از شهردار شهر شکایت کند ، با ویلچر به دفتر خود رفت و درخواست ملاقات با شهردار را کرد که متاسفانه با بی محلی نگهبان روبرو شد چرا که او به شدت فریاد زد : " باید در پشت در منتظر باشی تا شهردار بیاد ".

شهرداری که خودش رو به عنوان یه معلول جا زد!

 شهرداری که خودش رو به عنوان یه معلول جا زد!

در آن لحظه تنها توانست رفتار نامناسب کارکنان را درک کند و توجیه شد! بعد از آن در مقابل کارمندان خود ، از صندلی چرخداری که نشسته بود ، بلند شد و لباس هایش را عوض کرد و باعث شوکه شدن تمام آنها شد.

اقدام جالب این شهردار توسط رسانه های مختلف مورد بازتاب قرار گرفت و خبرهایی که از او منتشر شد که شاید او را تبدیل به بهترین شهردار جهان نموده است چرا که طبق گزارشات انجام شده او همیشه به فکر فقرا و افراد ضعیف بوده است و این قسمی از فعالیت های انسان دوستانه او می باشد.

با این حال شهردار اعلام کرد که تمام سعی و تلاش خود را برای مقابله با افرادی که با افراد ضعیف بد رفتاری می کنند را خواهد کرد تا دیگر شکایت و بد اخلاقی را توسط کارکنان خود شاهد نباشد.

بازدید : 1,440 بار
تغییر لباس شهردار برای مچ گیری کارمندانش! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,570
بستن