این مرد مجرد به دلیل حمله به دخترش و شکستن گوشی او متهم شد و در اداره پلیس زندانی شد و به دلیل کاری که انجام داده بود، احساس ندامت می کرد

بازداشت پدر به دلیل شکستن گوشی دختر!

پدر 3 نفر که این روزها مجرد است و مادر کودکان از او جدا شده است ، اخیرا به دلیل کاملا ساده ای با دختر خود بحث و گفتگو کرد که با حاشیه زیادی روبرو شد. از قرار معلوم دختر نوجوان او شکلات را باز می کند و شروع به خوردن شکلات می کند و بعد از آنکه پدر متوجه این موضوع می شود ، شروع به جر و بحث با او می کند و دختر نوجوانش نیز کج خلقی می کند.بازداشت پدر به دلیل شکستن گوشی دختر! + عکس در ایرناکبازداشت پدر به دلیل شکستن گوشی دختر! + عکس در ایرناک

حتی گزارش های اولیه پلیس نیز اعلام کرد که پدر 41 ساله که هنوز نام او منتشر نشده است ، بصورت فیزیکی نیز دختر نوجوان خود تنبیه کرده بود و اما او این ادعا را نپذیرفت. پدر در طی گفتگویی با رسانه های استرالیایی گفت که از دختر 13 ساله خود پرسید که آیا شکلات را خورده است یا خیر؟ سپس دختر او نیز آنرا رد کرد.

علت شکستن گوشی دختر توسط پدر

سپس برادر این دختر نوجوان پوست آنرا در اتاق خواهرش یافته بود و به پدر اطلاع داد که در نهایت پدر عصبی شد و تصمیم گرفت تا به اتاق دختر برود و برای مجازات دروغگو بودنش ، تلفن هوشمند آنرا بگیرد. به همین دلیل این پدر وارد اتاق شد و کمی با دخترش بحث کرد و برای حرف زدن با او تصمیم گرفت تا به بیرون از اتاق بیایند.

علت شوکه کننده زندانی شدن پدر

آنها وارد اتاق نشیمن شدند و پدر عصبی که از دروغگویی دخترش خوشایند نبود ، در ابتدای مکالمه گوشی دخترش را گرفت و آنرا بشدت به زمین پرتاب کرد و گوشی بشدت آسیب دید و دختر فورا با مادرش تماس گرفت و مادرش نیز این موضوع را به پلیس اطلاع داد.

زندانی شدن پدر به دلیل شوکه کننده

این مرد مجرد به دلیل حمله به دخترش و شکستن گوشی او متهم شد و در اداره پلیس زندانی شد و به دلیل کاری که انجام داده بود ، احساس ندامت می کرد و به گفته اش این روزها حدودا 4 ماه است که با او در ارتباط نیست و خواستار در آغوش گرفتن او می باشد. در دادگاه نیز دادرس آندرو جورج به حرف های هر دو طرف گوش داد و هیچ محکومیتی را ثبت نکرد و آنرا یک نوع وقت تلف کردن دانست!

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
40%
بازداشت پدر به دلیل شکستن گوشی دختر! + عکس
3.5
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,110