فردی بعد از پیدا کردن یک عنکبوت بسیار عجیب آن را در فضای مجازی منتشر کرد، عنکبوتی که شبیه به یک تکه سوشی است.

این عنکبوت عجیب شبیه غذایی گرانقیمت است!

مردی پس از پیدا کردن یک عنکبوت عجیب که شبیه به یک تکه سوشی است و در خانه اش مخفی شده بود ، آن را به اینترنت آورد و معرفی کرد تا موجب حیرت کاربران شود. ویلیام ویلیامسون ، از سیدنی استرالیا ، عکسی از یک جاندار عجیب و غریب را در یک گروه محلی فیس بوک به امید اینکه کسی بتواند آن را تشخیص دهد ، پست کرد. مردم به سرعت تشخیص دادند که آن عنکبوت شبیه به یک تکه کوچک سوشی است که با برنج ، آووکادو و تخم مرغ پخته می شود.این عنکبوت عجیب شبیه غذایی گرانقیمت است! + عکس در ایرناکاین عنکبوت عجیب شبیه غذایی گرانقیمت است! + عکس در ایرناک

عنکبوتی شبیه سوشی

اکثریت کاربران رسانه های اجتماعی ادعا کرده اند که قبلاً هرگز چنین چیزی را ندیده بودند. یک نفر گفت : " در نگاه اول فکر کردم این یک سوشی است." دیگری گفت : " آیا این چیزیست که خرگوش عیدپاک و یا سگ تف می کند؟" یک کاربر از یافتن این موجود هشت پا کاملاً وحشت کرده بود و از آقای ویلیامسون درخواست کرده بود تا "خانه را کامل سم پاشی کند."

این عنکبوت مرموز در نهایت به عنوان یک عنکبوت اوردگاریوس شناخته شد ؛ نوعی عنکوبت که چنانچه در بخش سرگرمی ایرناک گفته ایم در ساحل شرقی استرالیا یافت می شوند و خوشبختانه هیچ تهدیدی برای انسان ها ایجاد نمی کنند و بر طبق نظر موزه استرالیا ، طدل یک ماده کاملاً بالغ اش می تواند به 2.5 سانتی متر برسد.

عنکبوتی شبیه به غذای گران قیمت

عنکبوتی که شبیه به نوعی غذای گران قیمت است

بر خلاف بسیاری از عنکبوت ها که تار عنکبوت می سازند ، این عنکبوت با شکوه راه های بیشتری برای گرفتن طعمه خود دارد و راه متفاوت آنها این است که از یک نخ ابریشمی چسبناک استفاده می کنند که در انتهایش یک گلبول دارد و بویی شبیه بوی یک نوع خاص پروانه ماده تولید می کند است بوی آن بید نر را جذب می کند و آن ها را در ابریشم به دام می اندازند. این عنکبوت ها معمولاً در باغ آویزان می شوند و در حفظ و دفع آفات عالی هستند.

این مطلب مفید بود؟
این عنکبوت عجیب شبیه غذایی گرانقیمت است! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,750