این سازمان اخیرا تصاویر عجیبی را از سطح ماه منتشر کرد که حاکی از اتفاقاتی عجیب و غریب بر روی کره ماه بود.

عکس ناسا از سفینه موجودات فضایی!

وجود یا عدم وجود موجودات فضایی که در ذهنیت ما دارای آناتومی خاص و گوناگونی نسبت به ما می باشند، از گذشته تا هم اکنون همانند یک سوال بزرگ بوده است که هنوز پاسخ قطعی این سوال توسط منبعی معتبر صادر نشده است.عکس ناسا از سفینه موجودات فضایی! در ایرناک عکس ناسا از سفینه موجودات فضایی! در ایرناک

اما این در حالی است که هر چند مدت یکبار تعدادی مستندات مختلف از موجودات فضایی در رسانه های مجازی منتشر می شود که می تواند ذهنیت برخی از ما را نسبت به آن تغییر دهد. با این حال با وجود این شواهد و مستندات توسط برخی کاملا واقعی و توسط برخی دیگر کاملا ساختگی خوانده می شوند.

در میان سازمان هایی که در زمینه هوافضا فعالیت دارند، می توان ناسا " اداره کل ملی هوانوردی و فضا " را نام برد که در سطح جهان کاملا شناخته شده است. این سازمان اخیرا تصاویر عجیبی را از سطح ماه منتشر کرد که حاکی از اتفاقاتی عجیب و غریب بر روی کره ماه بود.

تصویری از ناسا که نشان دهنده موجودات فضایی می باشد

تصویری از ناسا که نشان دهنده موجودات فضایی می باشد

همان کونه که در این تصاویر مشاهده می کنید، گودال بسیار بزرگ و عظیمی را مشاهده می کنید که گویی با کره ماه با سرعت و شتاب بسیار زیادی برخورد کرده که منجر به ایجاد چنین گودال بزرگی شده است. اما کمی آن طرف تر می توانید شی سفید و براقی را بر روی کره ماه مشاهده کنید!

اگر این تصاویر و ایده که گفته می شود متعلق به موجودات فضایی می باشد، صحت داشته باشند نشان دهنده این است که طول سفینه موجودات فضایی 980 فوت یا 300 متر می باشد!

بازدید : 3,750 بار
عکس ناسا از سفینه موجودات فضایی!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,590