کمپانی "Vaev " ایده فروش دستمال هایی را داده است که در آن ها عطسه شده است، البته دلیل عجیب و باورنکردنی هم برای فروش این دستمال ها دارد.

فروش دستمال های عطسه ای برای افرادی که می خواهند بیمار شوند!!

مطمئنم هیچ کدام از شما دوست ندارید از لوازم شخصی فردی که سرماخوردگی یا بیماری ویروسی دیگری دارد استفاده کنید چه برسد از دستمالی که آن فرد بیمار داخلش عطسه کرده است استفاده کنید آن هم به قیمت پرداخت مبلغ قابل توجهی دلار اما از قرار معلوم هستند افرادی که از چنین ایده ی دور از منطقی استقبال کنند و برای استفاده از دستمالی که داخلش عطسه شده است حتی پول پرداخت کنند ؛ ادامه این بخش از سرگرمی ایرناک را بخوانید تا متوجه ماجرا شوید.فروش دستمال هایی که در آن عطسه شده است! + عکس در ایرناکفروش دستمال هایی که در آن عطسه شده است! + عکس در ایرناک

فروش دستمال هایی که در آن عطسه شده است

"Vaev " که خود را برند سلامتی می نامد ایده پرداز فروش این دستمال های عطسه ای است و ادعا می کند این ایده ای است خوب برای افرادی که قصد دارند زودتر از موعد دچار سرماخوردگی شوند که بعدها مبتلا خواهند شد و در حقیقت این کمپانی می گوید افراد برای آنکه سرماخوردگی خود را جلو بیاندازند و سریعتر آن دوره را سپری کنند ؛ ولی واقعا چه کسی راضی می شود مبلغ 79.99 دلار پرداخت کند تا از دستمال استفاده شده و عطسه ای استفاده کند فقط برای آنکه زودتر سرماخوردگی را تجربه کند که اصلا مشخص نیست در روزو ماههای آینده آن را تجربه خواهد کرد یا خیر.

فروش دستمالی که در آن عطسه شده

دستمال هایی که در آن ها عطسه شده است

کارشناسان هشدار می دهند در حالی که بافت های دستمال " Vaev" می توانند از لحاظ فنی شما را در مقابل همان ویروس که به طور داوطلبانه خود را آلوده کرده اید ، برای مدت کوتاهی ایمن سازد ، اما صدها گونه دیگر از ویروس سرماخوردگی وجود دارد که ممکن است شما را دچار عوارض جدی تری کند.

"چارلز گربا" استاد علوم میکروبشناسی و علوم محیطی دانشگاه آریزونا گفت : "بیش از 200 نوع از رینوویروسها وجود دارد ، بنابراین شما باید حدود 200 دستمال آلوده به 200 نوع مختلف ویروس را داشته باشید ولی چنین کاری ممکن نیست ." . "گرفتن عفونت یکی از ویروس ها شما را در برابر همه ویروس های دیگر محافظت نمی کند ، به همین دلیل ما هرگز برای سرماخوردگی واکسن نداشته ایم. چگونه می توان یک واکسن علیه 200 ویروس مختلف ایجاد کرد؟ " در واقع شما با مصرف یک مورد از این دستمال ها تنها یکی از آن 200 ویروس را گرفته اید پس نمیتوان به یقین گفت این روش سالم و مطمئنی برای هدف تعیین شده است.

این شرکت حدود 10 نفر را به عنوان عطسه کننده که برخی از آنها به صورت آنلاین استخدام شده اند ، دارد. آنها به دسته ای از دستمال ها با بافت های مخصوص عطسه می کنند ، آنها را به شرکت می فرستند و سپس آنها را در ظروف مخصوص مهر و موم می کند و آنها را به مشتریان می فرستد.

فروش دستمال هایی که در آن عطسه شده است! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,200