اگر شما قصد خرید این منطقه آتشفشانی را دارید، لازم به ذکر است که با قیمت 50 هزار پوند قادر به خرید این منطقه خواهید بود و زندگی رویایی و همچنین جیمز باندی را برای خود به ارمغان بیاورید.

فروش کوه آتشفشان در انگلیس!

آتشفشان ها به کوه هایی اطلاق داده می شود از درون آنها خاکستر و گازهای درون زمین به بیرون فوران می کند که به مرور منجر به ساخت و ایجاد کوه های آتشفشانی می شوند. اما آتشفشان 5 هکتاری به نام " Posbury Clump " که متعلق به 250 میلیون ساله گذشته است ، اخیرا یکی از پر حاشیه ترین خبرها در رسانه های مجازی و غیر مجازی شد.فروش کوه آتشفشان در انگلیس! + عکس در ایرناک فروش کوه آتشفشان در انگلیس! + عکس در ایرناک

منطقه اتشفشانی که مدت های طولانی است آتشفشان آن خاموش است و امروزه تبدیل به طبیعت چشمگیری شده ، دارای وسعت 5 هکتاری در نزدیکی منطقه اکزیتر انگلستان است که طبق گزارشات انجام شده نشانه ای از زندگی دایناسورها و تاریخی بودن آن ثبت شده است که بیشتر برای زندگی جیمز باندی بسیار مناسب و مقرون به صرف خواهد بود.

آتشفشان 250 میلیون ساله ،  50 هزار پوند!

اما این کوه آتشفشانی فوق که یک منطقه جنگلی است که آخرین گزارش فعالیت این کوه متعلق به اواخر قرن 19م می باشد که اگر شما قصد خرید این منطقه آتشفشانی را دارید ، لازم به ذکر است که با قیمت 50 هزار پوند قادر به خرید این منطقه خواهید بود و زندگی رویایی و همچنین جیمز باندی را برای خود به ارمغان بیاورید.

آتشفشان 250 میلیون ساله ،  50 هزار پوند!

آتشفشان 250 میلیون ساله ، 50 هزار پوند!

این آتشفشان دارای ارتفاع 152 متری که با خرید آن می توانید نمای کلی از منطقه را داشته باشید و از مناظر زیبای این منطقه دیدن کنید. با این حال این کوه آتش فشانی بیشتر به عنوان یک منطقه علمی است که هنوز مشخص نیست که خریدار قادر به ساخت بنای مسکونی خواهد بود یا خیر؟! به هرحال ایده خرید کوه آتشفشانی کمی عجیب و مضحک است و اما با خرید آن قطعا روزهای رویایی و جالبی را تجربه خواهید کرد.

بازدید : 802 بار
فروش کوه آتشفشان در انگلیس! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,880