چنین اتفاقاتی متاسفانه به دلیل عدم بازرسی مناسب و صحیح ممکن است رخ دهد که اخیرا برای یک خانواده آمریکایی از ایالت ویسکانسین رخ داد .

قورباغه زنده وسط سالاد مشتری رستوران!

تصور کنید بعد از یک روز پرمشغله و خسته کننده کاری به خانه بر میگردید و تصمیم می گیرید که به همراه دوستان یا خانواده خود به یک رستوران مراجعه کنید و شب ارامی را تجربه نمائید. با این حال فورا خودتان را به رستوران مورد علاقه خود می رسانید که در آن گران ترین و لذیذترین غذاها سرو می شوند.قورباغه زنده وسط سالاد مشتری رستوران! + عکس در ایرناک قورباغه زنده وسط سالاد مشتری رستوران! + عکس در ایرناک

اما ناگهان در همان ابتدا، با وجود یک حیوان زنده در غذا روبرو شوید! عکس العمل شما چه خواهد بود؟ چنین اتفاقاتی متاسفانه به دلیل عدم بازرسی مناسب و صحیح ممکن است رخ دهد که اخیرا برای یک خانواده آمریکایی از ایالت ویسکانسین رخ داد و این به گونه ای بود که آنها همراه با مهمانان خود به یک رستوران رفتند.

کشف قورباغه در سالاد

سپس غذای اصلی و پیش غذا را سفارش دادند و ابتدا پیش غذا برای آنها سرو شد که یک سالاد کاملا ساده بود. از قرار معلوم این سالاد، در ظاهر یک سالاد ساده بود و اما در اصل تفاوت بزرگی با سالادهای دیگر داشت چرا که در آن یک قورباغه به اندازه دو بند انگشت نشسته بود و بعد از اینکه آنها متوجه چنین چیزی شدند، با صدای بلند فریاد زده بودند.

کشف حیوان در سالاد

کشف عجیب قورباغه زنده در سالاد

با این حال مسئولین این رستوران در طی بیانیه ای از این خانواده عذرخواهی کردند و برای جبران خسارت هزینه ای را به آنها پرداخت کردند.

بازدید : 516 بار
قورباغه زنده وسط سالاد مشتری رستوران! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,970