اخیرا یک رفتگر تایلندی که در حال انجام وظیفه بود که ناگهان با یک لاک پشت روبرو شد که نسبت به سایر لاک پشت ها متفاوت بود.

لاک پشت کمر باریک دیده بودید؟!

یکی از دغدغه های بزرگ بشر در مورد حیواناتی که بر روی کره زمین زندگی می کنند ، زباله هایی است که ما انسان ها اصلی ترین عامل تولید آنها هستیم که خوشبختانه در اقصی نقاط جهان توسط سازمان های مربوطه به روش اصولی و درست بازیافت می شوند. اما در مقابل در برخی از نقاط جهان نیز به آن اهمیتی داده نمی شود و در نهایت کوه های بزرگی از زباله ساخته می شود.لاک پشت کمر باریک دیده بودید؟! + عکس در ایرناکلاک پشت کمر باریک دیده بودید؟! + عکس در ایرناک

این مشکل تنها متعلق به یک نقطه از زمین نیست و بلکه در سرتاسر جهان وجود دارد و جالب است بدانید سالانه ده ها ماهی بزرگ و کوچک به دلیل زباله هایی که در دریاها ریخته می شود ، جانشان را از دست می دهند! اما لزوم این اقدام چیست؟ چیزی که ما می توانیم زباله های تولید شده را در داخل سطل زباله بریزیم ، آنها را بر روی زمین و یا دریا پرتاب کنیم؟

با این حال شاید تصور کنیم که کار خوبی کرده ایم ، اما به هیچ وجه درست نیست و منجر به کشته شدن موجودات زنده ای که هیچ اشتباهی نکرده اند ، خواهیم شد!! برای مثال اخیرا یک رفتگر تایلندی که در حال انجام وظیفه بود که ناگهان با یک لاک پشت روبرو شد که نسبت به سایر لاک پشت ها متفاوت بود.

عواقب تلخ ریختن زباله در طبیعت

همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید ، این لاک پشت از کودکی تا هم اکنون با مشکلی بزرگ که بصورت ناخواسته برایش رخ داده است ، آناتومی بدن تغییر کرده و تبدیل به لاک پشت کمر باریک شده است. از قرار معلوم یک کش به دور کمر او افتاده بود و از بدو تولد همراه با او بود که سریعا توسط او این کش باز شد.

لاک پشت کمر باریک در تایلند

از این رو خوشبختانه آسیب جدی ای به لاک پشت وارد نشده است و به نظر می رسد که تنها خانه همراه او آسیب دیده است! این رفتگر بعد از نجات جان لاک پشت ، او را رها کرد تا هرچه بهتر به ادامه زندگی اش بپردازد.

لاک پشت کمر باریک دیده بودید؟! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,140