مردم محلی اسلوونی برای آنکه بتوانند شهر زادگاه بانوی اول آمریکا را بیشتر به دنیا معرفی کنند، تصمیم گرفتند تا با ساخت مجسمه ای این اقدام را انجام دهند.

ساخت مجسمه خنده دار ملانیا ترامپ در زادگاهش!

خانم ملانیا ترامپ ، بانوی اول آمریکا می باشد که در تاریخ 26 آوریل 1970 میلادی در اسلوونی به دنیا آمد و در زمینه مدلینگ فعالیت داشت و در نهایت این بانوی پر حاشیه آمریکایی در سال 2005 با رئیس جمهور حال ایالات متحده ازدواج کرد.ساخت مجسمه خنده دار ملانیا ترامپ در زادگاهش! + عکس در ایرناک ساخت مجسمه خنده دار ملانیا ترامپ در زادگاهش! + عکس در ایرناک

زادگاه ملانیا ترامپ که کشور اسلوونی در جنوب اروپای مرکزی می باشد که وی در سال 2001 مقیم و در 2006 شهروند رسمی این کشور شد و به همین دلیل مردم محلی اسلوونی برای آنکه بتوانند شهر زادگاه بانوی اول آمریکا را بیشتر به دنیا معرفی کنند، تصمیم گرفتند تا با ساخت مجسمه ای این اقدام را انجام دهند.

مجسمه خنده دار ملانیا ترامپ در زادگاه اش

مجسمه خنده دار ملانیا ترامپ در اسلوونی

از این رو مجسمه چوبی به همکاری " Ales Zupevc " و هنرمند آمریکایی به نام " Brad Downey " ساخته شد که ایده کلی این مجسمه از تصویر بالا که در ژانویه سال 2017 میلادی از او زمانیکه دست چپش بالا بود، گرفته شد.

مجسمه خنده دار ملانیا بانوی اول آمریکا

مجسمه خنده دار ملانیا ترامپ در زادگاه اش

اما این مجسمه همانند شخصیت آن بی حاشیه نماند و در صفحات مجازی به شدت مورد واکنش های مختلف کاربران قرار گرفت و آنها اعلام کردند که این مجسمه متعلق به شخصیت های کارتونی " اسمورف ها " می باشد و شباهت خاصی به بانوی اول ندارد!!

مجسمه ملانیا همسر ترامپ

زادگاه ملانیا ترامپ و مجسمه ای که در زادگاه او ساخته شده

به گزارش شبکه خبری ITV، مردم این منطقه از اینکه مجسمه بانوی اول آمریکا را شاهد هستند، بسیار خوشحال دانست اما اینکه هیچ شباهتی به بانوی اول آمریکا ندارد، آنها را شوکه کرده است.

شباهت شخصیت کارتونی و ملانیا ترامپ

شخصیت کارتونی اسمورف و ملانیا ترامپ

بازدید : 3,376 بار
ساخت مجسمه خنده دار ملانیا ترامپ در زادگاهش! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,990