این خواننده بلافاصله بعد از بیهوش شدن و افتادن روی سن به بیمارستان منتقل شد اما بررسی ها ثابت کرد که او در اثر حمله ی قلبی شدید دقایقی بعد از سکته جان خود را از دست داده است.

مرگ خواننده زن روسی وسط اجرا در کنسرت!

یکی از خوانندگان مشهور زن کشور روسیه در اجرای زنده ی خود مقابل چشمان هزاران تماشاچی ناگهان روی استیج افتاد و خبرساز شد ؛ اتفاقی که تصاویر و جزئیاتش را در این بخش از سرگرمی ایرناک مشاهده خواهید کرد.مرگ خواننده زن وسط اجرا در کنسرت! + تصاویر در ایرناکمرگ خواننده زن وسط اجرا در کنسرت! + تصاویر در ایرناک

" فانیا خالیولوا" خواننده روسی در طول اجرای خود در "دیمیتروگراد" دچار حمله ی قلبی شد و جان خود را از دست داد ؛ این خواننده مشهور وسط اجرای یکی از پرطرفدارترین موزیک های خود بود که ناگهان روی کف استیج افتاد و همه ی حاضرین در سالن را شوکه کرد.

مرگ فانیا خالیولوا در وسط کنسرت

این خواننده 53 ساله بلافاصله بعد از بیهوش شدن و افتادن روی سن به بیمارستان منتقل شد و در بخش اورژانس تحت نظر پزشکان قرار گرفت اما بررسی ها ثابت کرد که او در اثر حمله ی قلبی شدید دقایقی بعد از سکته جان خود را از دست داده است.

مرگ خواننده مشهور در کنسرت

مرگ زن روسیه در اجرای کنسرت

طبق گزارشات این خواننده زن شهرت خاصی در میان مردم روسیه داشته و حادثه ی مرگ او آنها را بسیار ناراحت کرده است به طوریکه که واکنش های بسیاری با مضمون غم و اندوه در شبکه های اجتماعی این کشور منتشر شده است. " فانیا خالیولوا" مدرس موسیقی و خواننده مطرح روسیه بود که حین اجرای زنده در دومین شهر بزرگ روسیه براثر حمله قلبی جان خود را از دست داد.

خواننده زن روسیه ای که در حال اجرای کنسرت درگذشت

مرگ خواننده روسیه در وسط کنسرت

مرگ خواننده زن وسط اجرا در کنسرت! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,940